gume za peugeot 407

gume za peugeot 407

Član
Ja bi se drzao fabrickih dimenzija, sebi sam skoro kupovao gume i ponovo sam uzeo 205/60, platio znatno vise ali nisam htio da jos vise spustam i onako previse nizak auto a i zbog nasih puteva mislim da je bolje veci profil.
 
Član
Ma evo nasao sam 205/60/16 njegove originalne dimenzije,4 gume,7mm sare nije vozeno na njima vise od 3000 km tigrove,cijena im je jako povoljna e sad ne znam ove tigrove valjaju li...
 
Član
nema neke srece u tigru ali eto sve zavisi kako vozis ... bolje tigar sa 7mm nego michelin sa 2-3mm
 
Član
leon1p je napisao(la):
nema neke srece u tigru ali eto sve zavisi kako vozis ... bolje tigar sa 7mm nego michelin sa 2-3mm

Ma imam michelin od prosle godine 205/55/16 ali 3 mm sara tako da nisu cemu,a cesto idem na delji put tako da mi ipak treba neka malo bolja sara jer 3mm malo je... a i ove sto imam vise su i stare,a ove tigrove godinu stare...
 
Lijep pozz svima, zanima me sto mislite da stavim 18 alu felge na peugeot 407, radi se o 225/40/18 ljetnim gumama, zanima me dali cu pogrijesiti i dali cu puno razvaliti auto...volio bih sto vise odg....hvala...
 
Top