gta san andreas mp

gta san andreas mp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
naime radi se o programu pomocu kojeg igrate sa preko interneta jako dobra stvar ja je kjoristim ve 2 mjesecaa i najcesce igram na geforce-samp server tu sam lvl 3

geforce bosna hrvatska i srbija
id:
194.187.214.25:8009

a evo malo podataka o meni
ime na serveru: Rasim_Cavcic
level:3
rank:0:D
i to bi bilo to samo dodjite anj server bgm

upozorenja
na serveru nesmijete imati nikakve modove jer bi mogli naskoditi serveru a ivasem racunaru prije igranja morate se registrovati na serveru u igri postoji i forum www.geforce-samp.com
imaju i street race bandu ali morate biti lvl 6 da bi usli nadam se da je dovoljno
 
BHT Ovisnik
ja sam prije igrao,ima balkan server,sve kao pravo,ono radis za pare da kupis auto i to
 
Član
fast tuning pederu jedan, ukro si mi elegya prije par dana:lol::lol::lol::lol: još me prijavio policiji kad sam ga ja njemu ukro nazad:lol:
 
ej corrdo preko cega si ovo snimo i jesil mjenjo handling line na elegy jer on ne drifta ovako inace:D
ako jesi da i ja promjenim pa da te vidim onda dobro znaju ko sam u drift DK :D
 
Član
nisam ništa mjenjao, inače mislim da i nemožeš na serveru igrat ako si mjenjao, a vidi se da sam snimao dok sam bio na serveru, program fraps, al trebaš ipak imat komp jači od mog da to ispada nekako, malo bolje ipak bi trebalo
 
uh bgm si dobar samo nemoguce da nisi handling promjenio:icon_question:
ona ista auta nas cekaju ondje ako ne bude rest mozemo opet:D
 
Član
komp mi je bio u kurcu, pukla plastika što drži hladnjak proca, sad sam vezicom to stegnuo pa kolko drži drži.. a i imam sljedeći tjedan ispite pon-čet pa neznam kolko ću igrat, i btw još jednom, dok si na serveru tom online nemožeš imat handling drukčiji, možeš imat izgled auta drugi, al to je sve, ako imaš umjesto kamiona nekog ferraria dok si u single ide ko ferrari, al kad odeš online ide ko kamion..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top