grijanje ne "puse"

grijanje ne "puse"

Član
Uvijek kod takvih stvari prvo osigurac, pa prekidac, tek onda motor! Jer moze se desiti da sve razjebes a ono samo do prekidaca :D
 
Član
nema veze sa bravom kod novih auta i kasetofon se pali kad ubacis kljuc to je dodatni kontakt na bravi,pogledaj okretni prekidac,osigurac,motor najcesce strada ako ti ulazi vlaga,ima na motoru ko neki termostat moguce da je on pa ti ne radi,slican je diodi (izgled)........
 
Član
da ne otvaram novu temu, imam isti problem, samo sto je kod mene u redu osigurac, i prekidac...
izvadio sam ladicu, pa me interesuje gdje se nalazi taj motor i je li ga tesko skinut..
moze li se sta napravit kod motora ili se mora novi kupiti?
hvala, pozdrav
 
Član
ja vas ne kontam nikako pa zaboga ako već hoćete sami napravit otiđite do majstora nek vam barem kaže do čega je pa onda krpi te kućnim alatom, ovako neznate šta je? gdje je? a ko napravili bi
 
Član
George je napisao(la):
ja vas ne kontam nikako pa zaboga ako već hoćete sami napravit otiđite do majstora nek vam barem kaže do čega je pa onda krpi te kućnim alatom, ovako neznate šta je? gdje je? a ko napravili bi

e bas si mi sad slabo pomogao..pozdrav
 
Član
Meni se isto desilo sinoc! Osigurac OK ali ispod ladice, gdje stoji motoric ima kondenzator! Zamijenio sinoc i sve OK :)
 
Top