gradacac ?

gradacac ?

Član
Ima li iko iz Gradačca ? Trazim covjeka koji nacodno ima Fiata 500 i rastavljenog starog porschea 911 , a prije je imao Jaguara iz sedamdesetih !!!
Trazim bilo kakav kontakt pomoc
 
Odakle ti takve informacije, ja koliko znam tih auta ni jednog nema ovdje, nikad ni vidio, jel' imas neki oglas sa pika. Davno prije 4-5 godina su momci vozali starog jaguara xj, ali oni su otisli, od tad nikad vise ni auta nije bilo...
 
Član
Rekao mi jedan covjek koji je kupio tog jaguara da ima i porsche i topolina ?? Ako neko skonta sta zahvalan do poda
 
Bio je bijeli XJ, nema ga godinama, znam da su imali jos Fiat X 1/9 i toyotu mr2 noviju, ali kad su se odselili otisla su i ta auta, 911 se nikada nije vozao ovdje, ima onih starih 944 i to je to.
 
Evo na sta naletih na mobile.de, u pitanju je gracanica, mozda ti je neko pomijesao gradove kad ti je govorio, mozda ovaj lik ima to sta trazis.
Kod:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/porsche-964-gracanica/184678644.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=BA&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT
 
Top