Golf2 1.6td

Golf2 1.6td

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovako da predstavim mog golfa...
Golf2 1.6td, '86 godiste
5 brzina...posedujem vog golfica od 2002 godine..zadnje 3 sam ja jedini vozac :cool:
izmene neke vece nije pretrpeo osim preomene menjaca -> stavljen je petostepeni menjac iz benzinca 1.8, prosle godine radjena generalna...
nosi celicne felnice R13, enterijer u izradi, tj jos uvek trazim materijal koji mi je potreban da uspem u onom e sto sam zamislio (nadam se vasoj pomoci), potrebna mu je korekcija pragova tj limarija...ali se cekaju lepsi dani za sad moze i ovako ...kad se radi ima da se radi komplet :cool:
fotografija0009m.jpg


sta imam u planu:
1. spustanje za nekih 2-3cm
2. druge felnice r14,15,16 ;)
3. ista boja po mogucstvu perla crvena ili metalik...videcemo
4.enterijer drugaciji
5 muzika - nadogradnja (za sada poseduje pioneer cd player...i jos uvek ne montiran wofer "herc" + 2subwofera "SAL" + pojacalo "thunder" 1000w
6. sto se tice motora posto je td...planiram da mu pojacam turbinu ali kako nisam bas dosta upucen oko toga ce mi biti potrebna vasa pomoc...tj znam da je opasno da mogu sprziti motor ako se igram turbinom...moracete malo da me uputite

to je za sad to ... ako se setim neceg jos dodajem :icon_biggrin:
 
kako ide sad sa tim mjenjacem od 1.8B :icon_question::icon_question::icon_question:
znam da mu je kraci hod, bolje starta i nabija brzinu al gubi max speed, to je moje iskustvo :D:D
 
Član
e extra...stvarno je super nemam zamerki...
ja ne gazim golfa preko 120 eventualno 130 na autoputu,... sto se tice gradske voznje perfektan, lepo vuce...;)
 
Član
Ne cini ti se, tako je, rekao bi da je i prednja bila pa je udareno auto pa nije ofarbana kao ni vezni lim.

Ima posla oko njega da se uvede u solidno stanje, sretno ;)
 
Član
za boju bih ti preporučio tornadu crvenu,orginalna wv boja za gti auta.što se tiče pragova,imaš tu puno posla.vidim da je dobro hrđav.trebat ćeš vjerovatno i dosta poda ispilati.jedan prag ti je 25 km-nov.ako ti treba pomoć za limariju,pošalji pm.radio sam istu stvar sa svojom dvicom.bila je poprilično strula.pozdrav:icon_smile:
 
Član
poz, nisam bio aktivan neko vreme ali evo me opet...
da...treba dosta da se radi...

pragovi mu nisu u najboljem stanju ...u planu je zamena istih...kada sam ga uzeo prednji branik mu je bio dubok crvene boje...ali me zakacio lik tako da sam morao da ga menjam...donji vezni lim naknadno kupljen,...razlog - jbg, nije ni postojao sve dok ga nisam uzeo pod svoje:icon_confused:...sta da se radi...sada ceka malo bolje vreme pa da se pocne sa radovima. u planu imam da sredim branike tj. ispunim kanale na njima, tako da dobiju glatku povrsinu svuda ...budu slicni kao kod mk1, naravno jos se dvoumim dali da ih farbam u crno ili crveno...
Za boju se jos uvek nisam odlucio , ali najverovatnije ostaje crven ...e sad...dali isu fabricku ili kao sto rece Zela...neznam...mozda neku perla crvenu ili metalik ...ali otom potom...
Vrata su u planu za menjanje...naime ...stavicu vrata od malo mladjeg ...bez leptirke...
naravno tu dolazi i zatamljivanje stakala, ali ovaj zakon nas malo j*...pa cemo videti sta i kako ...
Javio mi se problem sa "siberom" poceo da pusta...verovatno su problem odvodne cevi. U planu imam stavljanje sibera od mk3 ili neka druga varijanta ako uopste moze da se uklopi...
svi vasi predlozi su dobro dosli...
poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top