Golf V GTI DSG

Golf V GTI DSG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mali klipic sa mog test driva danas :) Golf V GTI 2007, DSG mjenjac 200ps...

Mislim sta reci? sudite sami...

_DSC0015.jpg


_DSC0016.jpg


_DSC0018.jpg


_DSC0019.jpg


_DSC0022.jpg


_DSC0023.jpg




Video


http://au.youtube.com/watch?v=8OY4gs9y3iU
 
Član
Pa ta prica oko Manuall VS Automatik me bas napalilo da odem probat taj auto vec jednom :D i eto, uvjek bi uzeo Auto prije manuell kad bi mogao birati..

I to jos sto ima 2 manuall type.. + - iza volana i + - na rucki, citavo vrijeme sam se igro sa mjenjacem haahhah strava!
 
Član
Sve je bolje od manuelnog mjenjača, ko nije probao nezna, pogotovo ako si duže vrijeme provodiš vožnju u gradu!

Gti je super, samo ovo 5 vratiju nikako mi neleži za taj auto!
 
Super Moderator
E320 je napisao(la):
Sve je bolje od manuelnog mjenjača, ko nije probao nezna, pogotovo ako si duže vrijeme provodiš vožnju u gradu!

Gti je super, samo ovo 5 vratiju nikako mi neleži za taj auto!

nije... samo je puno zabavnije ;)
 
Član
E320 je napisao(la):
Sve je bolje od manuelnog mjenjača, ko nije probao nezna, pogotovo ako si duže vrijeme provodiš vožnju u gradu!

Gti je super, samo ovo 5 vratiju nikako mi neleži za taj auto!

Jest ta 5-vrata nikako mu ne pase....
 
Član
nemam pojma fakat nikad nisam probo taj mjenjac..vjerujem da je cool al sto se tice ovog golfaV....hm...nikad mi nije nesto bio privlacan...uvijek bi uzeo cetvorku prije...ljepsa mi je za klasu...al to sam samo ja...
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
nemam pojma fakat nikad nisam probo taj mjenjac..vjerujem da je cool al sto se tice ovog golfaV....hm...nikad mi nije nesto bio privlacan...uvijek bi uzeo cetvorku prije...ljepsa mi je za klasu...al to sam samo ja...

uhh ovaj mjenjac je cudo :D... dobar je golf 5 a ja kad bi ga uzimo uzeo bi sa 5 vrata ;)

n0b0dy_ jesi probo launch control :D
 
Član
allroad je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
nemam pojma fakat nikad nisam probo taj mjenjac..vjerujem da je cool al sto se tice ovog golfaV....hm...nikad mi nije nesto bio privlacan...uvijek bi uzeo cetvorku prije...ljepsa mi je za klasu...al to sam samo ja...

uhh ovaj mjenjac je cudo :D... dobar je golf 5 a ja kad bi ga uzimo uzeo bi sa 5 vrata ;)

n0b0dy_ jesi probo launch control :D

Ovaj nije imao. launch control nazalost :(

nodiash je napisao(la):
nemam pojma fakat nikad nisam probo taj mjenjac..vjerujem da je cool al sto se tice ovog golfaV....hm...nikad mi nije nesto bio privlacan...uvijek bi uzeo cetvorku prije...ljepsa mi je za klasu...al to sam samo ja...

Ja sam uvjek bio skeptican na Automatik.. Al kad sam probao ovo mogu ti reci da nevidim sta je bolje sa manuell? Fakticki mozes sve radit kao sa manuell...

Cak kaze covjek sto radi u VW da mjenjac ima sistem sto memorise voznju i podesi mjenjac po tvojoj voznji... Ko da ima mozak, ukljucis ga na S=Sport/Manuall i cepaj ga do mile volje.
 
Super Moderator
moro je imat launch control :icon_eek:
koja je godina golf ?
inace iskljucis mu ESP i stavis ga u S ili tiptronioc i nagazis na kocnicu i na gas... cudno mi da nema launch :icon_eek:
 
Član
allroad je napisao(la):
moro je imat launch control :icon_eek:
koja je godina golf ?
inace iskljucis mu ESP i stavis ga u S ili tiptronioc i nagazis na kocnicu i na gas... cudno mi da nema launch :icon_eek:


Aha :S:S pa cekaj zar nema dugme launch control? Nisam vidio to tako da i nisam mislio da ima?
 
Član
Doduse vozam ovde ove automatik shevije i fordove sa mjenjacem kod volana...drmnes ga u drive i to je sve:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top