Golf V 2.0

Golf V 2.0

Član
Nedavno sam kupio golfa 2.0 2007. God. Uradio veliki, mali servis..jedino sto prikazuje gresku na laptopu su mi sva 4 grijaca al to mislim zamjenit kasnije malo dok se stane na noge jer mislim da ne predstavlja problem dok su normalne temperature. I stavio sam canbus u tablicu medjutim izbacivo gresku pa sam skino.

Ovo sve pisem jer bolji ste majstori od mene pa mozda nesto od tog i jest razlog sljedeceg problema. :D

Ehh, primjetio sam da mi se upali ventilator svako malo.. zna se desit ujutru hladnog kad ga upalim ventilator pocne radit. Isto tako i u pola dana na 20 stepeni se zna upalit. Radi nekih 5 minuta i ugasi se. Ne desava mi se stalno al povremeno .. malo mi je nelogicno da se pali kad je auto hladno? Majstor ne zna sta je, uputio me drugome haha. Opet neki su mi rekli da je to normalno jer "mikro remen ustvari radi preko ventilatora pa se tako stalno vrti" !?!? Opet kazem nisam neki majstor pa se zato vama obracam. Hvala unaprijed :D
 
davac temperature
relej ventilatora
ecu
instalacija.
vidi taj senzor. eh da .... da t pitam...
vidim da su ti svih 4 grijaca crkla , otkud to ?
nesto si sakrio :)
 
Član
a garant termo prekidac zna upaliti drugu gresku na ekranu ;) tipa na cetvorci palio isto grijace na displeyu zamjenili rikverc salter koji nije radio i ugasio grijace hehe ili na mondeu palio lampicu abs-a svirena nije radila napravili svirenu ugasio abs lampicu heheh
 
a garant termo prekidac zna upaliti drugu gresku na ekranu ;) tipa na cetvorci palio isto grijace na displeyu zamjenili rikverc salter koji nije radio i ugasio grijace hehe ili na mondeu palio lampicu abs-a svirena nije radila napravili svirenu ugasio abs lampicu heheh
na mk4 se grijaci pale zbog mnogo necega. obicni prekidac ispod pedale kocnice ili sijalica na stopu , znse upqliti.
 
Top