Golf ne prima gas

Golf ne prima gas

Član
Dobro nikad i ne prima koliko god ga pritiskao al nije u tom stos :lol: Naime neki dan sam mjenjao motor u golfu (inace mk2). Stavljen je motor sa stranca isto 1.6 cadjo. Prije mi je bio mjenjac sa 4 brzine sad smo stavili sa "novog" motora 5-o brzinca. Motor je dobar ali najvjerovatnije da nesto nije dobro sa mjenjacem. Znaci vozim u trecoj ili cetvrtoj kad je na niskim obrtajima radi dobro. Ali onda mu zakucam gas do poda i on postepeno pocne ubrzavat i kad podigne malo obrtaje motor se pocne "derat" a ne vuce. Tek kad malo pustim gas pa opet pritisnem on primi gas. Znaci isto kao da drzim kvacilo na pola, takav osjecaj imam.
 
cini mi se kao da lamela proklizuje, mozda je masna kako si mijenjao motor ili pusta na semeringu i masti lamelu
 
Član
elektricar je napisao(la):
cini mi se kao da lamela proklizuje, mozda je masna kako si mijenjao motor ili pusta na semeringu i masti lamelu

Mjenjac je bio masan a i lamela. Al' sam ja to sve oprao i zamjenio mu semering i onu plastiku. Nebi trebao pustat' ulje. Bar mislim :icon_question:
 
hmmmmm ne znam mozda i nije do toga, mada sumnjam da je nesto drugo, u kakvom je stanju lamela???
odvaja li ti kvacilo kako treba???
 
Član
elektricar je napisao(la):
hmmmmm ne znam mozda i nije do toga, mada sumnjam da je nesto drugo, u kakvom je stanju lamela???
odvaja li ti kvacilo kako treba???

Ma dobra lamela. Nije sad nova ali moze jos. A odvaja dobro.
 
Član
Koji broj cizama nosis??? Mozda ti podglavljuje cipela iznedju sedista i kvacila
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Trebao si da pogledas korpu kvacila pre nego sto si je stavio na auto, moze da se desi da je pukla negde i sada nece da pritegne dobro lamelu uz zamajac
 
Top