Golf mk5 2.0TDI sportline

Golf mk5 2.0TDI sportline

Član
maa super je i nadam se po proslom golfu da ce ovaj biti jos bolji i da ces ti to odrzavati,sa ovim sto si nabrojao bit ce tamam plus taj chip mislim da ce i ici dosta dobro i daj jos slika..:)
 
Član
ma diznu su sada najmanji problem , ima tu dosta drugih stavri , bregaste i ostalo im se lose pokazalo , ali nadamo se da ce tebe slusati i sretno da bude , da se on fino srediti ;)
 
Član
Sa nestrpljenjem cu pratiti ovaj projekat...sretno sa radovima i samo kreni u dobrom pravcu, kao sto ti rekose nema potrebe za nekakvim izmisljanjem, ima dovoljno oem djelova koji ce ga ciniti posebnim. Za pocetak mozda kakve felgice malo u pod i bice drugo auto.
 
Član
Ma samo da ti njega održavaš i preventivno pregledaš sve i miran si.
Samo polako i postavljaj slike.
 
Hvala svima, iskreno mao mi je snage jer imam sad i problem sa egr-om pa to moram
rijesiti da se vrati svih 140ks a onda 99% odma cip.
a stigle jutros 18ke MAM felge
16ke juce o
farbane sredjene ,evo slika d ane bude da pricam samo, pocelo je polako:D
uzivo su
2wbuy3m.jpg

bolje duplo nego na slikama ugl drugo auto
o8vrxl.jpg

ruwk1y.jpg

244z0hs.jpg

11sl62s.jpg

15gugsi.jpg
 
Fino, fino bilo bi dobro da se pozabavis detaljima kao što su osvjetljenje unutra neke stvarčice i naprijed onu masku da središ,inače ovo auto je jako dobro i nema se sta previše raditi,samo polako...
 
Član
Kad si vec pomenuo opruge imam za golfa 5 konijeve amortizere sa podesavanjem tvrdoce u extra stanju
ako si zainteresovan javi se u pp
 
Bravo 16v hvala drug
Bosniankingdom slazem se, tek je uzeto evo drugi treci dan su felge stigle idemo dalje,
malo sma slab s avremenom ali radice se
 
Hvala drug i ja sam azdovoljan, na njima su gume
slikovi ali srecom od proslog golfa ostale sve 4 iste .
s aovima ne moze da stane po suvom :D
 
Top