Golf mk5 2.0TDI sportline

Golf mk5 2.0TDI sportline

GTI otisao, stigla nova vozilica.
U pitanju je golf 5 prizveden 2004
2.0tdi 140ks ,sportline oprema:
profilisana sjedista, velika navigacija,cd
veliki bord, dvozonska digitalna, el podizaci,
ambient light i tako nekih gluposti.
15ke celicne i 16ke alu.
u planu: xenoni pozicije (kupljeni)
dubinsko ciscenje i volan i rucicu d asredim
folije na stakla, prednji farovi da se otvore srede gti look
zadnje stopke gti look
felge 18ke, i onda na proljece chip i gti body kit kompletan.
i unutrasnjost koza i gti platno i komplet lakiranje.
vcrs slike ima finog posla da se bas utegne sve kako sam ja zamislio.pozz
 
Pamet u glavu nemoj grijesit i bacat pare na lose stvari kao na mk4 mk5 se lako sredi uz dosta oem stvari i lipova i svega sto pruza r32,gti edition 30 tako da imas ok izbor svega sretno svakako
 
Član
samo se drzi ovih planova koje si napisao, nemoj da bude ko sa cetvorkom, kreni odma kako treba :)
 
Ne zvuci uopšte loše,dobri su ti planovi, samo ti preporučujem da ne uzimaš odmah felge na koje naletiš nego da dobro proberes i uzmes prave i onda sljedeće godine možeš mjenjati ili nesta...Uštedit ćeš dosta novca,a pogotovo vremena za koje možeš srediti dosta drugih stvari,a ne da mjesečno mjenjaš 6 felgi... Uradi mu obavezno onu naprijed crni nos(ako nije crn),a ako je crn onda bijeli ili sivi...a volan pokušaj od 5 GTI ili eventualno 6ice jer su bas dobri,nemoj one sportske jer loše stoje u 5ici..

Vjerujem da ce ekstra biti samo polako,nemoj žuriti u kupovini dijelova i sl...sretno...
 
293kie1.jpg

14man1u.jpg

2r6fqdh.jpg

Hvala svima, h7xenon set plus ollo pozicije kupljene, sociva h7
plus GTI maskice to je za pocetak, ubrzo radovi i slike :D
 
Član
Extra je golf, puno srece i predjenih kilometara ;)

Ali, ako nije tajna, sta te natjeralo da prijedjes na dizelaša?
 
Hvala druze, iskreno nisam nikad imao nista protiv tdi-a
natjeralo me novije auto ,povozitije, udobnije.
tdi je ugodniji za voznju pogotovo ovaj od 6 brzina 140ks on plovi.
dok benzinca u brdu manja pun, ovo smao saltas, lakse ga je voziti
dobro su se pokazalči to je to.
a da ce tdi ici kao turbo benzinac to nikad iz prve ruke, prosli golf je isao kao lud
kad mu je sve bilo ispravno od struje pa nadalje, a trosio 8 do 11 km plina na 100km.
 
BHT Ovisnik
Da se dobro pokazao bas i neznam. Posebno taj motor i ta godina. Rodak ga je novog kupio i tonu kvarova je imao, ali tebi sretno,nadam se da je to vec sve netko prije radio. Moj turbo benzinac je fino uz brdo isao,nikada nisam trebao manju.
Koliko je lijepsi s ovim DVD-om unutra,odmah drugo auto, sretno dalje i postavljaj slike :)
 
Po slikama izgleda jako dobro...A za motor što col3 kaže bas i nije da se dobro pokazao,ali naravno kako te zapadne 50% da nećeš imati problema,a 50% da ces imati,dok su ipak bolji 1.9 po mom mišljenju... ~80%-~20%... Ali uz dobro održavanje nema brige vjeruj.
 
Top