Golf mk4 V6 by Dusanic VR6

Golf mk4 V6 by Dusanic VR6

Član
Pozzz, svima.....
Posle mk3 http://www.bhtuning.com/threads/golf-mk3-by-valekvr6.92363/
dosao je na red mk4.
Radi se o golfu 4 Ameru 2003. god. 2.8 "V6" tacnije VR6 sa 24v 150kw (204ks), 6 brzina 02m, prednja vuca i predjenih 107k kilometara
full sto se tice opreme nema jedino navigaciju,
znaci: kozna profilisana sjedista sa grijacima, digitalna klima, ESP, board comp, tempomat, siber....
Planovi su 18" fele 8,5 i 9,5J KW gewinde, kasnije AIR, klappenauspuff i jubi body kit....
Evo par slika:
2keip4.jpg

msc7dj.jpg

35043tl.jpg

j81tue.jpg

16kusdc.jpg


ostatak slijedi uskoro.... ;)
 
Član
:D momci polako nije fazon prepirati se sta je bolje, sta brze, sta manje ili vise trosi, bitno je sta je u srcu i sta se voli...
Ovo je uzeto iz ljubavi kao i predhodni VR6, znaci trazio sam takovog golfa i drugi ne dolaze u obzir. Svaka cast TDI PD motorima istina je da mogu bolje ici sa manjim prepravkama ali meni ne treba najbrze auto nego da ima snage i dobar zvuk malo usminkan i to je to a sad ako ga ostavi nacipan TDI svaka cast RESPECT...
BDV evo malo slika ;)
27x4cwm.jpg

1266af7.jpg

11u95yv.jpg

sc7ynl.jpg

29ctlit.jpg

349aoed.jpg

w1d76g.jpg

120jayq.jpg

4l3ls2.jpg

2vlkthu.jpg

118j91s.jpg

xdizt.jpg

2lxce8h.jpg

mtnmtk.jpg

2hqvznt.jpg

30hlabp.jpg
 
Član
1.9 tdi PD sa čipom je najbrži motor u BiH i točka. Čemu uopće rasprava??? Šala mala nek se nitko ne nađe uvrijeđen, da nebi još otvorio glupu raspravu u temi sa ovako prekrasnim autom. Već se vidi da je ovo auto u odličnim rukama, samo ga malo spustit,felge još koji manji detalj i to je to, stvarno mu je sve više previše, a onda samo uživancija da dobro sluša i dugo posluži, sretno
 
Zanimljivo je da je za američko tržište samo fwd, morao bi imati bolje performanse od 4motion, bar po pravcu, tu je 100kg razlike.
 
Član
Da i meni je bilo cudno sto je FWD jer nigdje nisam nasao ovaj motor sa FWD svi su 4motion, jedino je oznaka motora BDF dolazila sa FWD. I ja se nadam da bude bolje isao jer sam cuo da nisu nesto brzi 4motion bar sto se tice starta. Za sada sam zadovoljan super dobro ide, jos da mu uradim izduv i SM chip mislim da bude OK...
2uemts7.jpg

2a80t90.jpg

2vwxkx4.jpg

n3k8lt.jpg
 
Top