Golf mk4 GTI TDI 150++

Golf mk4 GTI TDI 150++

Član
Kako ide???
Pa ide dobro napocetku iso je brutalno al svremenom se covjek navikne tako da meni trenutno i nije bas ono vau
Kako ono kazu nikad dosta
 
Super Moderator
super golf :) a sto se tice farova kupi bi-xenon projektore i stavi u svoje farove to ti je najbolje :)
 
Legend
Kako ide???
Pa ide dobro napocetku iso je brutalno al svremenom se covjek navikne tako da meni trenutno i nije bas ono vau
Kako ono kazu nikad dosta
Kada sagledas performanse i potrosnju, tesko da mozes imati nesto "jace" a da manje trosi.. pogotovo ovaj fwd bas malo trosi..
Kad skontas da ide bolje nego fabricki GTI mk5 (do recimo nekih 150-160), sta onda ocekivat :)
 
Član
a6042cd72fca204069533f6aeb29efa5.jpg

Potrosnja na 1400km
 
Legend
To je to.. moj 4 motion koji je tezi nekih 250tak kg i ima pogon na 4 tocka trosi 1-1.5 vise znaci, rijetko koji auto da bolje ide a manje trosi :)
 
Član
Al cim dodjes malo na gratsku voznju vec je na 6.5-7 al i to je pristojno kad znas da auto ide
Al ipak to je puno manje neg polo sto sam prije imo gti 11-12
 
Član
Fino izgleda, neka si vala onaj volan izbacio, ali zar ne bi trebo bit trokraki kod ove opreme?? ovaj novi je još ljepši svakako, Felge su furka, dobra boja ;) možda još par detalja iste boje. Ništa previše smjelo :)
 
Član
Nije imo trokraki volan jer je imo tipke na volanu
S ljeve strane za tempomat a s desne za radio
Volan je kozni al je ruzan do bola
 
Član
U pravu si Ovo je na kecu 450 km
A dvojka je 5.8 bila na 1400km
Alto je sve bila itvorena cesta
Al cim sam doso u grad i svakodnevni zivot vratilo se na 7 sto je isto odlicno
Velim naspram bivseg auto ovo je preporod u potrosnji a snazi da ne pricam
I otvorena cesta nije nikakvo mazenje i pazenje neg cisto normalna voznja 3 osobe u autu i pun gepek stvari
Nije bilo divljanja al nisam se ni ko baba vozio stim da sam na 18"
 
Član
Evo malo da obnovimo topic
Nista posebno nije radjeno
Al eto zima ide pa onda zimski set je gore sad mi je bas bzvz na 16 celicanama al staces brzo ce doc proljece
f088d6ee227a4baac69b46d1c718ff37.jpg

bd0410df3de4f3b719d45e7aa1d5ba2b.jpg


Ujedno su nabavljene gevinde koje ce ic na proljece gore na auto
Razmisljo sam ih odmah stavit al neka cekaju proljece
314b675aa5550f8a53caead193c0322f.jpg
 
Top