Golf mk4 1.9TDI

Golf mk4 1.9TDI

Član
evo nakom dva tjedna u dvoriste je stigla nova vozilica.. rijec je o mk4 2000godiste..
kupljen od drugoga vlasnika u hrv sa 197 000 kilometara..(provjereno u hak-u)
nikad karamboliran(i to provjereno u policiji)
ugl motor 1.9TDI 66 kw
od opreme ima..
-automatska klima
-esp
-abs
-servo
-putno racunalo
-4x zracna jastuka
-sva 4 podizaca stakala
-el podesavanje retrovizora
-grijanja prednjih sjedala
-centralno sa daljinskim
-alu 16
-djeljivu straznu klupu
-zadnji naslon za ruke
-podesavanje volana po visini
i to bi bilo to.. :icon_smile:

meni je za sada odlican a vidjet cemo kasnije kako ce biti.. nadam se da ce me bolje sluziti od prijasnje trojke ;)

















slike su malo losije jer je mobitelom slikano..

kasnije je u planu staviti gewinde,druge alu felge,i samo ga malo zatamniti..
unutra ubaciti orginalni naslon za ruku,2din dvd,i kozne presvlake..
ali to kada malo stanem na noge.. izuvanje je jucer bilo tako da.. :icon_smile:
 
Član
kako samo volim ovu boju :cool:

fin golfac, izgleda ocuvan, dobra podloga za dalje radove a i planovi su fini... mozda ubaciti tu i farbanje lajsni u boju auta?
Ova boja, zakucan u zemlju i neke bijele zatvorenije felge... ljepota :icon_smile:

sretno u radovima ;)
 
Član
meni je boja odlicna.. nema ih bas nesta previse sa tom bojom bas mi se zato i svidja..
ono su bili planovi.. sada samo jos malo novaca i sve ce doci na svoje.. ;)
 
Član
evo sada napravljen mali servis.. promjenito ulje,filter ulja,filter zraka,filter goriva i filter peludi..
za koji dan bi trebalo doci sve komplet za veliki servis pa cemo i to izmjenjati da sam miran za zimu.. :icon_smile:
za sada zadovoljen autom.. fino ide,mala potrosnja.. sve 5.. ;)
 
Član
evo uhvatio vremena pa da obojam celjusti..



pomaknio se papir pa je i disk malo boje dobio.. :icon_mad:







to bi bilo to.. iduci tjedan bi trebao ici veliki servis napraviti.. sve je stiglo samo cekam majstora da uhvati vremena..
 
kazes 16" jel..na mom golfu isto ovak plavi 4 vrata su bile 17..petokrake ovake http://www.pik.ba/artikal/4325725/alu-felge-17-mercedes-audi/ gume 205 sirine..i uz plavu boju golfa se savrseno uklapaju..a nisu neka cijena..opet vidi..
moj je bio sdi pa su mu bile poteske :D ali je bio bas upadljiv..
i obavezno nabavi one sjajne rucke..sto idu znaci na rucke na vratima...one mu daju dosta moci :D
 
Član
neznam hoce ici lajsne u boju auta.. poslo mislim sve u crno-plavoj kombinaciji raditi.. ali nikada se nezna.. felne ce vjerovatno ostati 16 samo nekakve sa falcom.. i uz to gevinde kada se uzmu i zabije auto u pod mislim da bi trebalo to dobro izgledati.. :icon_smile:
 
Član
Danas napravljen veliki servis.. prije zime da se to sredi da mogu mirno spavati.. ;)

ugl sve remenje promjenito,spaneri,vodena pumpa,natezaci,neki roleri sta ti ja znam ..
bitno da je sve NOVO.. :icon_smile:

nisam stigo poslikati majstor me doslovno izvukao iz kreveta da to napravi..tak da je mobitel ostao kuci..

jos za koji dan da platim porez i prebacim auto na VK tablice..onda krece ostalo.. ;)
 
Član
RE: Golf mk4 1.9TDI- Druge felgice.. :)

evo malo od brata uzeo felge.. cisto da vidim kako stoje na golfu... ;)











pa dvije bratske.. :icon_smile:

Golf vs Bora



 
Član
uhh bora nije losa ove mrezice na branici u crno i ne svidja mi se prag odn spojler sa strane..a felgice su sjele samo bi mu i spustanje doslo..:cool:
 
Član
doci ce i spustanje na red.. imam za rijesiti jos nene sitnice..

to mi je prvo na spisku :icon_smile:
 
Top