GOLF MK3 TD

GOLF MK3 TD

kao sto naslov kaze radi se o golfu mk3 TD (postace i TDI ) u mom vlasnistvu vec 2 godine,nista znacajno nije radeno,al radice se polahko:icon_twisted:
92 god proizvodnje,tvornicki 1,9 TD od 55KW,4/5 vrata,inace kupljen u BL:123:
ima el.podesavanje retrovizora i grijace u istim,te dalj.otk/zakljucavanje na vakum.
evo koja slikica:icon_twisted:
kako je izgledao prije,nalja je poklon od seke[
IMG]http://i50.tinypic.com/296jdqe.jpg[/IMG]
30lnjue.jpg
14t0hm8.jpg


prve prerade,fele 15ke s gumama 195/45 i spustanje Weitec oprugama
hx2jgp.jpg
s6k32v.jpg

xrejo.jpg

bgvehu.jpg
o5avq1.jpg

2zszloh.jpg


onda se kupili BiXenoni H4 4300K
27yzbc3.jpg

3482cso.jpg


zatim kupljene 16ke 7,5 i 9 jota,s gumama 195/40 i 215/35

3355jeo.jpg
10pug3o.jpg

2eb4ny1.jpg
14o3byu.jpg
33upog4.jpg
wtio9v.jpg

6dxpcj.jpg
2cfcc45.jpg
258ns0g.jpg
28m20yf.jpg

ohmeyu.jpg
2hggvua.jpg
212ehck.jpg
1058owo.jpg

24b6wk8.jpg
fdxchg.jpg
fdbpxc.jpg
23ks0w7.jpg


malo izgled iznutra,prije i kasnije

2ym6mag.jpg
2qsbfjk.jpg

8xvamp.jpg
2iqk4f5.jpg
 
Član
Sat od tdi-a stoje obrtaji zakucani tj ne rade probaj naći od mk3 rtd))i meni treba taj sat...heheh...sretno u radovima...pozzzz:cool:
 
Član
jos kad bi ga malo opro i ispoliro nekako mi jadno i staro izgleda,,al ostalo je super sve..;)
 
Član
boja je takva jer je vrijeme unistilo, najmanje sto se moze uraditi je poliranje ;)

lijep golf, posebno felge su drama :cool:
 
Član
kad bi se ofarbao bilo bi extra, ove felge stoje ko salivene, maglenke skini, strse previse, rekao bih da to nije to
 
Legend
borbet mu odlicno stoji , super izgleda auto !!
sto se farbe tice ako gdje mozes kupiti 3m paste .... mislim da se koliko toliko , mozda i super moze obnoviti 3 faze
 
boja je takva ispolirao je ili ne,neka vrsta tamne crvene:D

ali kako god vise nije ta boja,nazalost na silu je promjenjena,pred kraj sezone hajvan koci naglo ispred mene i :icon_mad:

2wozq6w.jpg
 
Legend
Vidim kabina dobro, znaci ti dobro... ;) steta za auto...

p.s.
et ti prilike za vento front ako ti je ljepsi (meni jest) ... ;)
 
ima mjesec kako je ovo bilo,ja odlicno,nije neka brzina,30ak na sat.
jest vento front ljepsi,cak sto vise trazio sam,al u citavom Jajcu ni jednog havarisanog,a da dalje trazim i cekam nisam mogao jer mi je auto jako potrebno za posao bilo,stoga sam nasao sto sam nasao,sastavio,ofarbao tek onako da je jednak,i vraceni obicni amorti,te spremljen za zimu,a na proljece,idu radovi,stim da se mnogima nece svidjeti,jer nece ostat u german styl,kao sada:icon_smile:

w6yujt.jpg

xnuhp2.jpg


i onda.kako sam imao svoju slomljenu masku,ovu sam prepravio da bude bez znaka:icon_twisted:

afcw7n.jpg
 
odradeno je to vec,samo nema se kad poslikat,ovo ruzno vrjeme,pa je prljav do bola,a i cekam plasticne rubove,pa da i njih stavim:123:
 
Top