Golf mk3 GTI 16V

Golf mk3 GTI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Schumi je napisao(la):
Getaš lijep,viđao sam ga na Breci..Kako izdržiš da ti šta ne pokradu :lol:

Prosle sedmice su mi ukrali smoked kristalne zmigavce.To je do sada prvi put da je neko nesto skinuo sa njega..
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mocno golf izgleda, bas mu stoje ovi farovi i felge ;)
Ne prodaji ga :lol:;)

Hvala,a svakako ga nisam planirala prodati,bar ne jos...Sa potrosnjom i ubrzanjem sam i vise nego zadovoljna....
 
Član
.nOKe je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Getaš lijep,viđao sam ga na Breci..Kako izdržiš da ti šta ne pokradu :lol:

Prosle sedmice su mi ukrali smoked kristalne zmigavce.To je do sada prvi put da je neko nesto skinuo sa njega..

cuvaj onaj lip naprijed ;)
to najcesce skidaju..

Pa jedino da spavam pored njega da mu sta ne zafali hehehehhe.. Hajd valjda mu nece nista faliti,na dobrom mjestu ga parkiram nebi trebalo!!!!!

Frenkie-3B je napisao(la):
kakva vlasnica,takav i golfac,extra sve sve pohvale ;)
Tnx:icon_smile:
 
Legend
GTI 16V je napisao(la):
Pa jedino da spavam pored njega da mu sta ne zafali hehehehhe.. Hajd valjda mu nece nista faliti,na dobrom mjestu ga parkiram nebi trebalo!!!!!




vidi sa eldinom, nek sa donje strane provuce sarafe kroz lip i pricvrsti za karambolku.. 5-6 sarafa ce biti dovoljno, al onda prazi kad budes vozila da ne iscupas komplet karambolku ak zapnes negdje :)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Pa jedino da spavam pored njega da mu sta ne zafali hehehehhe.. Hajd valjda mu nece nista faliti,na dobrom mjestu ga parkiram nebi trebalo!!!!!




vidi sa eldinom, nek sa donje strane provuce sarafe kroz lip i pricvrsti za karambolku.. 5-6 sarafa ce biti dovoljno, al onda prazi kad budes vozila da ne iscupas komplet karambolku ak zapnes negdje :)



Heheh ne bi trebao biti problem sto se toga tice ...nemam obicaj zapinjati ni za sta u toku voznje...jedino kad ga nakon ovog snijega zakucam moze biti problemcic zbog parkiranja ispred faxa,jer obicno moram parkirati na trotoar...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top