Golf mk2 GTI 16v od Eko

Golf mk2 GTI 16v od Eko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Veko Skoda je napisao(la):
fino fino Eko...nek je sa srecom...btw nesh mi poznat taj brisac.... :lol::):)

hvala hvala drug :)

a brisac.. uuu to sam ti kupio u jednoj tuning radnji u Dobrinji, al ne vjerujem da ti znas gdje je to :lol: samo dobra radnja pravo .. idem uskoro i volan kupiti pa et mozda te povedem da vidis hehe ;)

LP
 
Eko je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
fino fino Eko...nek je sa srecom...btw nesh mi poznat taj brisac.... :lol::):)

hvala hvala drug :)

a brisac.. uuu to sam ti kupio u jednoj tuning radnji u Dobrinji, al ne vjerujem da ti znas gdje je to :lol: samo dobra radnja pravo .. idem uskoro i volan kupiti pa et mozda te povedem da vidis hehe ;)

LP

hmm ja mislim da znam gdje je ta radnja..haha haj ja cu te cekat u toj radnji da ne dolazim beze po menee...heheheh :lol:
:icon_exclaim:
 

Eko

Član
nemogu ga vise spustati , stari mi ide vikendom na Orahovice s Golfom, kaze nemoze njegov Kadet uzbrdo pa et dam mu ja Golfa malo da ga proba gore po makadamu :cool:
 
Legend
Eko je napisao(la):
nemogu ga vise spustati , stari mi ide vikendom na Orahovice s Golfom, kaze nemoze njegov Kadet uzbrdo pa et dam mu ja Golfa malo da ga proba gore po makadamu :cool:

ahhahahah :D
jel gore show, off, sljedeci style event na brdu iznad gorazda tuc tuc tuc :D
 

Eko

Član
Dottore je napisao(la):
Nek si skinuo obrvu, i ja ću svoje počupati obe ;)

necu je ni vracati.. ostavio sam ovako, svidja mi se bas ...

eo btw prdno sam u auto pa ostavio da se izluftira malo i eo slika kako to izgleda poslije jakog pustanja vjetra ;)




HDR - majka ..


1000-ti post :cool:
 
Legend
jos jednom extra golf, samo mislim da bi jos trebao staviti fabricke GTI pragove, lajsne po vratima i obrve na blatobranima, posto ti je velika supljina izmedju blatobrana i karambolki;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top