Golf mk2 GTI 16v od Eko

Golf mk2 GTI 16v od Eko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
RE: Ponovio se.

tnx nikola .. sta mislis ima li sanse da ti se i ovaj svidi kao sivi :D:D sta da promijenim hehe ?
 

IGY

Član
predobre slike,
a golf je nemam rijeci :D
ustvari kad malo bolje razmislim slike bi bile bezveze da nije golfa na njima znaci on je predobar a ne slike :lol:
 

Eko

Član
IGY je napisao(la):
predobre slike,
a golf je nemam rijeci :D
ustvari kad malo bolje razmislim slike bi bile bezveze da nije golfa na njima znaci on je predobar a ne slike :lol:

aaaa jedan od boljih komentara :)) kad skontas tako je :p nisam ja neki slikac :D:D hehe

zz hvala jos jednom i tebi Black KNight
 
Član
Jso mu fale xene i ako vec nema ( zaboravio sam majke mi ako ima ) smooked prednji farovi da se uklopi u crnu masku...da imas onak` fin sendvic narandzasto-crno-narandzasto :)
 
Član
E onda jso xene nabaci...imam ti za nabavit od 30 000K ako hoces, skroz ljubicaste, ne vidis nista na 20cm ispred auta hehehehe :D
 
Član
sto bi šiptar reko....TI SVAKA ČAST :D
predobar....nema sta...i ja tezim ka ovome...samo polako ;)
 
Član
golf je gori hala, danas kada sam dobio krug po gradu vidio i imao sam priliku uvjerit se kako se ljudi bacaju bukvalno na haubu. jednostavno ne mozete proci pokraj nekoga da ne komentarise, ili ne isprati pogledom dok je u vidiku... koma je kada stari ljudi pocnu zagledati detalje i sitnice.... mala djeca su prica za sebe. oni se ljepe kao muhe na govno (zargonski receno).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top