Golf mk2 GTI 16v od Eko

Golf mk2 GTI 16v od Eko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ponovio se.

lijep golfic nema sta..a isti auspuh ima jaran na 206-ci uuu kako se ludo cuje u pm
 

Eko

Član
RE: Ponovio se.

admir jahic je napisao(la):
Crveni tepih joj da je meni natjerat na to rodio bih se :icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Prijavis se slijedeci put na styling i eto te na tepihu ;)

eo jedna slika by nOKe, kontam ovako uraditi felge.


 
Član
RE: Ponovio se.

Nemoj, cini mi se da ga ubijas tako...aj pokusaj u boju auta, samo da vidim kako figura :) bas me zanima kako bi ispao :)
 

Eko

Član
RE: Ponovio se.

tibor987 je napisao(la):
Nemoj, cini mi se da ga ubijas tako...aj pokusaj u boju auta, samo da vidim kako figura :) bas me zanima kako bi ispao :)

skroz nanDZaraste :icon_biggrin: ?? Ma jok .. kontao sam ovako a umjesto plavo orange perl.. mozda to jedino :cool:
 
Član
RE: Ponovio se.

golf je za 10 svaka cast..... uvjek sam imao zelju sebi srediti auto ali akobog da i to ce valjda doci i da ucestvujem u dragu
 

Eko

Član
RE: Ponovio se.

unique je napisao(la):
golf je za 10 svaka cast..... uvjek sam imao zelju sebi srediti auto ali akobog da i to ce valjda doci i da ucestvujem u dragu

Bice, samo lagano, zdravlja i snalazljivosti ;-)
 
RE: Ponovio se.

elko nas ne radi ovo ako boga znas.mislim nije sad strasno lose,ali nije ni lijepo nesto vala.

mislim posto ti je auto i za stajlinga ne znam bas koliko ce mu stojati te pretamne felge.

mislim ja sam uvijek za CRNE felge,ali crne felge nisu lijepe,samo fora:D zapravo su lijepe,ali ne na nacin koji traze sudije nase (bar ja tako mislim) :lol:
 
Legend
RE: Ponovio se.

ljepsi je sa crnim
i kao drugo, auto nije namjenjeno za style, vec za njegovu dusu, streetrace (drag) pa tek onda style..

ja bi ih ofarbao, u titanium (grafit) boju..
 

Eko

Član
RE: Ponovio se.

erol_brcak je napisao(la):
elko nas ne radi ovo ako boga znas.mislim nije sad strasno lose,ali nije ni lijepo nesto vala.

mislim posto ti je auto i za stajlinga ne znam bas koliko ce mu stojati te pretamne felge.

mislim ja sam uvijek za CRNE felge,ali crne felge nisu lijepe,samo fora:D zapravo su lijepe,ali ne na nacin koji traze sudije nase (bar ja tako mislim) :lol:

Ma kakav style ba :D ... .a meni nekako izgleda mocno ovako... :cool:
 

Eko

Član
RE: Ponovio se.

malo se ponovilo :p

FK Angel Eyes Headlight Black fit by Solonet d.o.o ili ti ga Fele i company :D



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top