Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Hvala
Eness jos uvijek su iste,nije se ni vozalo auto skoro nikako...Planiram obnoviti ali opet ista marka i dimenzija,Toyo ima odlican stretch na 9J :)
 
Legend
ovo odlicno izgleda , ako ono odradimo po planu to se mora tako :)
btw zadnja blenda je nova il ko nova , odlicno , idemo li u karlovac ?
 
Nadam se da cemo uspiti rijesiti :) 195 40 na 9j izgleda brutalno pogotovo na BBS-u...Ja sam izbacio adaptere pozada,razbusio 5x112 na diskovima i extra :)
Blendu sam kupio novu u kutiji :) na njoj datum ispisan 1987g a nikad nije bila na autu :)
Idemo u Karlovac naravno,moramo popit koju skupa :)

30tsbhf.jpg

2rqews4.jpg
 
Član
Nema se tu sta puno pricati,izduv dosta bolji nego prosli,za moj ukus je jos malo velik,ali je tu negdje mjera,ostalo sve za 10+,malo mi je cudno sto nema brave na gepektu ali je i to stvar ukusa,sigurno medju boljim na nasim prostorima..
Zanima me crvena zica u unutrasnjosti?.Traka neka posebna ili ?.Hocu da se bi to uradim ;)
 
Skrabo auspuh mi se svidja,mislio sam oem gti ali ovaj sam uzeo iz razloga sto je potpuno nov a cijena je bila smijesna :)
Lajsna na gepeku je zatvorena ali inace postoji i originalna bez brave ali je jako rijetka...bez obzira na to sve nisam radio auto po principu da sve mora biti OEM+...neke sitnice su tu jer sam tako zelio i tako mi se svidja....

Pojaseve sam sam radio a traka je kupljena u UK. 100% su isti kao i oem i ima ih u svim bojama.

Mika bio sam danas kod mostarca,radovi napreduju extra brzo ce masina na cestu ;-)
 
Član
bolestan golf u svakom smislu :) de mi sibni link za te trake za pojaseve...je li iste dimenzije ili je sira od fabricke?
 
Top