Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GreenDevil je napisao(la):
jutros je Golf iso na vagu, i sa fabrickih 850kg dok je bio benzinac dok sam skoro sve zavrsio zasad je 1060kg, razlika izmedju mk3 tdi je nekih 60-70kg

dok se ubaci ABS,KLIMA i jos nekih sitnica ide kilaza gore :lol:
Masala ;)
Zanimljivo,kaze,prednost dizel motora je veca iskoristivost energije goriva,tj od ukupne toplinske energije sagorjelog goriva dizel motor manji dio pretvara u toplinsku nego benzinski motor pa manje trosi a prednost benzinskog motora je vise kw po kg mase motora,benzinski motor je puno manji i laksi po jednoj konjskoj snagi.Moj sa gti sasijijom,motorom od 139 ks(benzin),abs,16 ke felge koje su izrazito teske ima ravno 1000 kg a ja mislio da je tezak kad sam ga nedavno vagao ;) sad nisam upratio sta si ti stavljao od podvozja sa trice,mozda nije samo motor kriv.
 
ja mislim da sam napiso u temi da sam postavio PSI Motorsport Power Box i sad ima kao 110ks, koristim ga vise od godine i zadovoljan sam...
pusti snovi su varijabilna turbina, jace dizne, ECU AFN pa tek onda chip ali doce i to jednog lijepog dana:lol:

Kad ste vec skinuli prasinu da se pohvalim novim sjedistima:D
imag0021jo.jpg

imag0022mf.jpg


Sjedista su od Golfa mk4, profilisana, oba imaju podesavanje visine, airbage-koje mi ne znace nista:lol: i ona dodatna podesavanja za kicmu il kako se vec zove
Uskoro ide montiranje:cool:
 
danas se malo radilo...
do danas bili el. podizaci od Seat Toleda-sad su u rezervi a danas montirani originalni od Golfa mk2, imam i zadnje ali dok se nakanim provuc instalaciju :D

imag0034nb.jpg

imag0033zt.jpg

imag0032sk.jpg
 
Član
ti jednom rece da ti je cejf vintat prozore :D
odlicna sjedista, bas ce dobro sjesti unutra sa tabolom od trice, dvicina unutrasnjost je bjeda teska inace :cool:
 
AnDel je napisao(la):
ti jednom rece da ti je cejf vintat prozore :D
odlicna sjedista, bas ce dobro sjesti unutra sa tabolom od trice, dvicina unutrasnjost je bjeda teska inace :cool:

ovaj golf kako je u mojim rukama prozori su na dugmice :lol:
skoro sam nabavio originalne i danas montiro, ipak je fabrika najbolja :cool:

adi187 je napisao(la):
Eto imas vise opreme nego golf 3 :cool:

imace :D
 
Cak su malo brzi jer one od seata moras dobro ustimat jer oni ne stoje ravno vec nakoso pa valja izbusit rupe jer su nosaci povuceniji a podizaci su isti
Ima na drugoj slici pa vidi razlike
 
Danas stigo paket iz Cazina :D
namah sam to postavio u auto ali mi nije ko sto sam mislio pa cu morat malo prepravljat, dodje mi nisko naslonjac a nema nikakve razlike u odnosu na onaj od Venta ali ipak ovo nema niko u mom kraju a mozda i na TK :D
imag0041t.jpg

imag0040z.jpg


Koza oko rucne i rucka su odneseni na reparaciju, ide prava koza

Konzola od Venta je na prodaju
imag0039sr.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top