golf mk2 1.3 b

golf mk2 1.3 b

Član
Pozz svima evo da i ja predstavim svoj auto.Naime se radi o mk2 1.3 benzinac 1988.god kupio sam ga pre godinu dana sa nekih 226000 km predzenih pravih kako kaze predhodni vlasnik,od opreme nema nista ono klasicna mk2.Inace auto je u perfektnom stanju mashALLAH sto se se tice mehanike i limarije sve je ok motor ne trosi ulje,auto je stegnut do maksimuma sto bi se reklo trapovi kocnice amortizeri sve je super,ima felne neke petokrake 14 ice i zimski set na celicanama sa novim gumama Sava 13 tice.Na njemu sam menjao prednji plitki zamenjen za duboki sa migavcima ali bez gti ralice i ofarban u boji auta,zadnji ostao plitki,promenjen zadnji lonoc stavljen remus a inace auto nema srednji lonac a razmisljam i o skidanju katalizatora,ofarbane felne,ofarbana prednja maska sa mat crnom bojom uradzena crvena ivica kao kod gti-a,zatamnjena zadnja stakla,ofarbani stubovi,i pragovi,stavljene plave halogene u vec postojece kristalne farove i stavljene led diode na farove.Sto se ce unutrasnjosti skoro nista nije dirano,stavljen naslon za ruku ,promenje mp3 cd plejer stavljeno pojacalo i dve elipse na dasci, a inace ako ALLAH da na leto planiram spustiti auto staviti zadnji duboki branik,ili ostaviti zadnji plitki a staviti prednji plitki uraditi crvenu liniju i staviti gti spojler,to bi odprilike bilo to,sledi par slika
dsc04462y.jpg

zaforum16.jpg

zaforum1.jpg











slike nisu redom stavljanje nadam se da nije problem.pozz mogla bi i mala pomoc oko sredzivanja slika posto jedino ovako znam,ako bi mogo neko od moderatora da ih sredi unapred hvala
 
Član
hvala puno na komentarima i pohvalama,farovi su bili na autu kad je kupljen,bivsi vlasnik mi je rekao da ih je narucio iz Belgije,a diodice su naknadno stavljane,diodice ima da se kupe u Prizrenu 10 evra kostaju za jedan far,a rekli su mi i da imaju ovakvi farovi da se kupe isto u Prizrenu i da kostaju oko 60 evra.evo jedne slike motornog prostora
i jos jedna na kraju kako bih zeleo da izgleda bez dubokih branika


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Fin Golf care ;) ;) ;)
Vidim i motor suh :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Imam i ja isto 1.3 b, pa sam mislio malo krenuti sa "doradama" nekim, al opet nisam siguran dvoumim se pošto mi i nije baš utegnut, uderan je sa svih strana, nažalost, al što se tiče motora vaki je ;) ;) ;)
Često sam sebe upitam jel' ovo 1.3 il 1.8 :lol: još samo novu lamelu da ubacim i biće baš ;)
Ugl sretno sa radom!!!
 
Član
haha i ja se to ponekad pitam,ali cesto pozelim 1.8 16v ispod haube,sve u svemu mashALLAH ja sam prezadovoljan.pozz:cool:
 
Član
svaka cast fin golf :cool: bio bi ljepsi jos da mu skines te lajsne po stopama :icon_biggrin:
 
Član
golf2 je napisao(la):
svaka cast fin golf :cool: bio bi ljepsi jos da mu skines te lajsne po stopama :icon_biggrin:
hvala na pohvalama,veruj mi svi mi kazu za ove lajsne i ovamo kod mene,ali s emeni nekako svidzaju,stopovi su mi fabricki samo je gornji deo zatamnjen sa folijom,dok ne nadzem neke lepse,ostaju ovako,a kad nadzem tad ih menjam sigurno ako ALLAH da:cool:
 
Član
Lajsne na stopama nikako:icon_mad: , ostalo dobro , samo tako nastavi te lajsne odljepi bice 100% bolje .
 
Član
dellas je napisao(la):
Visak su lajsne i par nalepnica, a sve u svemu extra golf, srecno u daljem radu;)

ma sto se tice nalepnica morao sam ih staviti bivsi vlasnik je zalepio neke orlove-ptice skidao sam ih brenerom na plinu jedva da uspem pa kako nisam mogao do kraja da ih skinem m,orao sam staviti te nalepnice a i njima ce doci kraj uglavnom hvala na pohvalama:cool:
 
Top