Golf mk1

Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nedavno ga nabavio...U odlicnom je stanju...Za sada ga netreba ni pakirati....Limarija je u savrsenu stanju....
Motor je u njemu obicni dizel pa posto mene to nemoze zadovoljiti odmah je letio vanka i ubacuje se 19 tdi iz golfa 4....130 konjica je sada ali nadam se da cu odmah jos malo konjica da mu nabijaem....
Odlucio sam da stavim 4 brzine mijenjac da bude ludi manijak u startu jer me tak-tak nezanima brzina nego samo start....
 
Član
Evo slika tog famoznog motorica sto ce upasti u ovu rupu na ovoj drugoj slici za nekoliko dana!!! Ako netko zna gdije da nadjem interkoler od mk2 gtd neka mi javi....Samo mi pase od mk2 gtd!!!
 
Član
Jos nekoliko slika.....Ovaj tijedan slijedi ubacivanje motora nakon sto se motorni prostor oboji nanovo!!!
 
Član
Evo danas se nesto nenadano napravilo...Naime naslo se malo vremena pa je motor ubacen u auto....Nosaci su sijeli odlicno....Turbina je namontirana ali u zadnji trenutak se odustalo od turba sa 20 tdi i stavljena je orginalna sa ovoga 19 tdi!!!
Kada se sve zavrsi ovih dana motor ide ponovno vanka na sminkanje!!!!
 
Član
E ovako sada!!!
Golf je na prodaju...Nabavio sam nesto novo u sto planiram ubaciti ovakvu masinu ili ovu iz ovoga golfa!!
Ako neko zeli ovoga golfa moze se javiti na pp...Moze u kompletu sa motorom ili bez motora...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top