Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
a vidi ET-a majko mila , nOKe Keno se nije salio :cool: :cool: , ovo ce ti bolesno dobro sjesti na keca puki ....svaka cast za odabir !!!
 
N

nenad

Vidio sam te veceras na Brcanskoj, joj kako te gleda policajac na motoru, hahaha, nije mu nista jasno pa zagleda sta ti pise na autu :D
 
Član
nenad je napisao(la):
Vidio sam te veceras na Brcanskoj, joj kako te gleda policajac na motoru, hahaha, nije mu nista jasno pa zagleda sta ti pise na autu :D

:lol::lol::lol::lol:

i ti si ga snimio...svaka cast :icon_biggrin:
ja sam kontao da ce barikadu da mi napravi :lol:
 
N

nenad

pukim48 je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Vidio sam te veceras na Brcanskoj, joj kako te gleda policajac na motoru, hahaha, nije mu nista jasno pa zagleda sta ti pise na autu :D

:lol::lol::lol::lol:

i ti si ga snimio...svaka cast :icon_biggrin:
ja sam kontao da ce barikadu da mi napravi :lol:

Pravo smjesna scena, kako je stao kraj tebe reko evo ga, sad ce te samo skrenut na prosirenje, ja sviram a ti nista, prepo se policije :)
 
Član
nenad je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Vidio sam te veceras na Brcanskoj, joj kako te gleda policajac na motoru, hahaha, nije mu nista jasno pa zagleda sta ti pise na autu :D

:lol::lol::lol::lol:

i ti si ga snimio...svaka cast :icon_biggrin:
ja sam kontao da ce barikadu da mi napravi :lol:

Pravo smjesna scena, i ja sam mislio da ce te zaustavit, ja sviram a ti nista, prepo se policije :)


jbte..nije to strah vec nisam mogao da ga skontam sta radi :lol::lol::lol:
 
Član
eh volio sam i to da vidim, kako te drotovi smekaju:lol::lol::lol:

btw nenade jesam tebe danas mogao sresti prema zivinicama s puntacem da picis:icon_confused:
 
Član
Bruka felna :)

Ja se stvarno izvinjavam, posto verovatno je clan foruma taj od koga si kupio felne...
Ali brate mogao ih je bar oprati, da ne prljas ruke :icon_question:


Montiraj to zlo da vidim kako stoji :D
 
Član
evo slika :icon_smile:
ima ih mnogo ali nisam mogao da odolim:icon_biggrin:

IMG_0586.jpg

IMG_0590.jpg

IMG_0612.jpg

IMG_0593.jpg

IMG_0599.jpg

IMG_0595.jpg

IMG_0601.jpg

IMG_0602.jpg


malo sam nizi od bijelog keca:D

IMG_0608.jpg

IMG_0610.jpg
 
Član
ne znam. imam osjecaj da bi bolji bio da nema nikakvih slova po njemu. mada to je samo moje misljenje. al auto je tvoje i kako se tebi svidja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top