GOlf MK1 By LSD + BBS

GOlf MK1 By LSD + BBS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: GOlf MK1 By LSD 31.10 update

nevalja nicemu bolje si mogo ovo ono i to ...ma tabla je extra,svidja mi se pravo...samo naprijed
 
Član
RE: GOlf MK1 By LSD 31.10 update

trizex je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
trizex je napisao(la):
p.s. da ne spominjem da mrzim armaturu od keca i dvice, k'o da su je sjekirom stajlirali

:icon_mad: :icon_mad:

De reci da sam nesto slagao :D ok, kecu cu donekle i oprostiti na racun godina, al' dvici nikad! :D

zaboravi na nase prijateljstvo :icon_mad: :lol:
eto tempra ima dobru untrasnjost...
LSd pomozi mi da istjeram iz teme ovog uljeza! :icon_smile:

:smajli10:
pa sta ima LSD pricati kada je izbacio tablu iz keca :icon_smile:
dobro trizex,donekle si u pravu... :icon_smile:
 
Administrator
RE: GOlf MK1 By LSD 31.10 update

svaka cast ;) odlicno se uklopila ;) ;) kao sto neko rece manji volan stavi sad ;)
 
Član
RE: GOlf MK1 By LSD 31.10 update

trizex je napisao(la):
svaka ti cast, ovo je meni prava stvar, nista bez DIY i konkretnog rada, nista mi nije draze nego kad "unaprijedim" auto s necime sto nije imalo ili necime sto nije njemu "pripadalo" :) :cool:

p.s. da ne spominjem da mrzim armaturu od keca i dvice, k'o da su je sjekirom stajlirali

sta se ti javljas nesto on za keca i dvicu c c c kako te nije sramota suti i vozaj se u toj olupini lima :))

A LSD tabla je ispala extra
 

LSD

Član
RE: GOlf MK1 By LSD 31.10 update

triza kume....slazem se za cvaju...a keceve su extra al one G oprema.
@ljuboje da furam nekui oLD ne bi nikada ali nikada uradio ovo sto jesam..tako molim te de me podrzis :D
@tala hvala care moram doci jedan dan do tebe da sklopimo jedan biznis
 
Član
RE: GOlf MK1 By LSD 17.11 update

fino legla tabla,svaka cast,jesil odlucio za tapaciranje,hoces li je presvlacit necim
 
Član
RE: GOlf MK1 By LSD 17.11 update

vjerujem,poslije ovoliko odradjenog posla vjerujem da ti nije ni na pameti,govorio sam ti ja da je jebada,ali definitivno vrijedi. Ja nisam imao toliko zivaca,i ja sam odma odustao,ali mi je drago da si ti istrajao u onome sto si zamislio;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top