Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf mk1 by eddo ... update danas!

gdje je sad ova rupa koju nije uradio druze ?? ajde rijesit ce se i to ....

samo bas volis golfersa :D hehe , skodu nisi ni u pola ovako pazio,bar sto se tice update-a , svako malo se radi.....

samo naprijed ;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ... update danas!

ma ovo je sad radna akcija da se golf dovede u dobro stanje :cool: ... a rupa se nalazi ispod suvozacevog prednjeg sjedista gdje je ojacanje pa ispod njeg ... realno ni ja ne bih to vidio da nisam moro mjenjat nosac mjenjaca ... vec kod mehanicara auto bilo na kanalu on to mjenjo kad vice jarane trebo bi malo sredit pod, reko MOLIM??? pa pod jebote nov, pragovi novi sve cojk uradio prije dan zavrsio, kad on kaze aj sidji dol, ja dol kad ono rupa velicine pesnice ja se sjebo covjece ... i odmah cim sam tu zavrsio odem tam do limara i sva sreca ja dolazim njemu kad kanal prazan i ja pravo na kanal i njeg za vrat ajd reko dol samnom i mi dol i pokazem mu rupu reko care jesam li ja tebi 550 maraka dao za ovu rupu na podu il sta? kad kaze nisam jbga vidio ... ajd da nije vidio mikroskopsku rupu pa uredu al tolku rupetinu ne vidit mislim nema smisla jebote da mu dajem necije skoro 2 plate za njegovih par dana posla a on se sere po tom mislim stvarno niđe veze :( ... jebena bosna i njeni "majstori" ... jebote ja nikad nikom nisam uradio nista drugacije (sto se muzike tice) osim onog sta i kako smo se dogovorili, dosta tih momaka je ovdje sa foruma ako nisam u pravu nek izvole slobodno nek kazu ako je ikad iko bio ostecen jebote koji je ***** svjetu danas meni nije jasno :( ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ... update danas!

e moj jarane nisi ti jos nista dao samo polako to su sitnice oko kojih se ne isplati nervirat :) a puno si mu dao za ruke sto jest , jest al et nek je sa srecom
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ... update danas!

vidi drug radio je on meni dosta tog mimo poda (povario pod, povario nova 2 praga, izbacio nazad znakove i povario rupe, ofarbo 2 praga, ofarbo donje rubove vrata, ofarbo gepek, ofarbo fleku pored cepa za rezervar bilo malo korozije, povario komplet auspuh gdje god je sta trebalo, zamjenio izduvnu granu i povario, zamjenio mi prednju lijevu krajnicu, donji nosac desnih vrata bio los malo vrata padala kad se otvore popravio i to, uradio zastitu poda iznutra ... jbga ne znam sad mozda je jos ponesto uradio al et otprilike toj to) ... jbga radi se uglavnom na autu, dosta toga se radi, meni je samo et krivo sto se pravi da bajgi nije vidio rupu onolku đeš brate to ne vidit a imas kanal ... niđe veze baa ...

tala evo jos jednom da ti se zahvalim, puno hvala drug sto si mi izaso u susret s onim nosacem mjenjaca, sirokim lajsnama i plastikicama na zadnjim blatobranima (koje su ofarbane i suse se trenutno ;)) ... ako bude jos ponesto falilo javim ti ... pozz
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ... update danas!

eh idemo sa novim update-om, slike keca sinoc:





pa danas:





pa malo pranje:







i ondak fino ljepo na tehnicki:





jos malo pa gotovo ... al malo sutra :lol: ...
 
Član
jao bas ti je grdan ovaj cep od rezervoara,isti je i moj bio,nakon sto mi je onaj papak na benzinskoj sjebao. Imas po autodijelovima kupit cepova, cini mi se da je 12km;)
 
Administrator
to hoces da kazes da nisi prosao na tehnickom... eto ga sjaji se pravo ;)
jos nisi kuku skinuo:lol: ostavio kuku za prikolice kad kakav setup budes nabacio u prikolicu pa da kuliras kroz grad:lol:
 
Keca si uredio mjera je ;) eto ga ko nov :)

Prve dvije slike me zbunise reko nije ga valjdaa ofarbo :D

Jel prosao tehnicki:icon_question: trebo bi jebo ga mis :icon_biggrin:
 
Član
pa jbga zar uopste ima potrebe za ikakvom sumnjom sto se tehnickog tice ***** vas ja :D ... kazu (ako ne lazu) da je ovo medju top 5 keceva koji su ikad dosli na tehnicki i da bez imalo muke moze parirat vecini dosta novijih auta sto se tice ispravnosti ... dal je tako il nije neam pojma ja samo znam da imam jos tovar posla na njemu a da ga je JEBENI SNIJEG ZAKOPO :( ...
 
Član
eddo je napisao(la):
pa jbga zar uopste ima potrebe za ikakvom sumnjom sto se tehnickog tice je*em vas ja :D ... kazu (ako ne lazu) da je ovo medju top 5 keceva koji su ikad dosli na tehnicki i da bez imalo muke moze parirat vecini dosta novijih auta sto se tice ispravnosti ... dal je tako il nije neam pojma ja samo znam da imam jos tovar posla na njemu a da ga je JEBENI SNIJEG ZAKOPO :( ...

eeeeeeeeee sto ga sad usra jbggg al znas zasrat stvar da valja :lol::lol::lol:

ja i jos nesto pa malo si dao za to sve sto ti je cojk uradio ne trebas ni da se bunis :lol:
 
Član
pa sigurno je njegov golf peto auto koje je uslo na ovaj tehnicki :D

al dobar golfic, lijepo ti to radis ;)
al ovo je sve bezveze dok ne pocnes sa sklapanjem setupa unutra :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top