Golf mk1 1977.g

Golf mk1 1977.g

Član
Evo ja se ponovio, prodao audi a3 1.8t, kupio golf mk1.
Godiste je 1977., motor 1.5b, sa automatskim mjenjacem koji btw radi perfektno, ne urek'o se :D
Mehanicki je auto ok, kod dede bio od 96e godine, sa suzama u ocima ga jucer predao meni..ne moze vise da produzi vozacku.

Na limariji ima posla, prilicno, ako iko zna gdje ima dijelova ili ako neko ima dijelove za njega, svaka info dobro dosla.

2le4euw.jpg

2qcfqm9.jpg

2re01h0.jpg

x3wxo4.jpg

10f45dg.jpg
 
Član
Odlican,sta je u planu farbanje neke felgice i to je to...sta je sa branikom zadnjim mozel se ispraviti da ti bi naci i prednji alu branik.
 
Član
Kec otisao dalje, dosli nekakvi naduvani likovi, ja trazio 1200, lik dao 1400km, nisam mogao da ne prodam..zaradio hiljadu, dosta, a prodao sam ga zbog prelose limarije..previse posla.

Uzeo sam drugog, u Gorazdu, noviji je ali je svabo 1.1b, mozda na oko izgleda los ali pod patosi pragovi solje, nigdje nema ni najmanje truhlo niti je ikad vareno ista.

33c0xmc.jpg


Vise slika kad krenem sa radovima.
 
Član
Motor iz dvice, koji mi je trenutno zaribao na letecim se vadi i preko zime ponovo sastavlja..i na proljece ide u mk1.
Taman sam krenuo da ga prodajem u dijelove i preodmislio se na vrijeme. Samo sam dizne prodao, al naci cu bolje.
Nece biti sr402 projekat nego pravim vikend auta. Sva ulaganja da se od cetvorke napravi brz auta se obustavljaju i sredstva se preusmjeravaju u keca.
Do tada prijedlozi savjeti kritike.. dobro dosli.

Trenutno stanje..

6zwwo8.jpg
 
Top