Golf IV

Golf IV

Član
Posto sam prodao svog starog golfa i kupio sam sebi novog :icon_smile: ovaj put malo novijeg

U pitanju je Golf IV 1.9TDI 110KS 2001. godina. Na autu je sve manje vise originalno. Mozda se nekad bude i doradjivalo ali... Vidjecemo.
Zasad ostaje ovako. Da ne pricam vise, evo malo vise slika





















 
Član
Fin golf dobra podloga za dalje radove...meni se jedino ne sviđa što su ove plastike u predjnem braniku ofarbane...Da nije negdje na podrucju BL kupljen djeluje mi poznato???
 
Član
dobra cvrka pravo, svidja mi se sto je sva u sivom,neobicno je i pravo mocno,jedino sto mi je zapalo za oko jeste,,, u unutrasnjosti cini mi se imas fiatov changer u konzoli, ja bih to izvadio cim prije, nije sto je fiatov,, daleko od toga, nesto sto jednostavno ne stoji tu,nije mi nesto, doduse meni, mozda se tebi ili nekome drugom svidja
 
Član
lijep golf :icon_smile: malo cudno ovo sto su usisi ofarbani u boju auta ali ajde nek nije svaki isti :icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobra cvrka pravo, svidja mi se sto je sva u sivom,neobicno je i pravo mocno,jedino sto mi je zapalo za oko jeste,,, u unutrasnjosti cini mi se imas fiatov changer u konzoli, ja bih to izvadio cim prije, nije sto je fiatov,, daleko od toga, nesto sto jednostavno ne stoji tu,nije mi nesto, doduse meni, mozda se tebi ili nekome drugom svidja

Sve je na autu bilo ovako kad sam ga uzeo, meni licno se svidja sto je sve sivo a u pravu si za changer. Cim nadjem originalni ovaj leti napolje. Ni meni se ne svidja nikako



nermin suljagic je napisao(la):
preelijep golf brate,ali corrado je corrado,hehe ;)

nek te dobro sluzi i da i njega malo uglanjcas!

hvala brate, corrado je corrado ;)
 
Top