golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf III

sad nista ne kontam... jel nam pretstavljas tricu il cetvorku golfa...??? i koje je tvoje, sta je cije?? ko pije ko placa hehe :)
 
Član
RE: golf III

ma usput reko obe.trica moja,a cvrka od starog,stoje zajedno u garazi.a vozam koju stignem
 
Član
RE: golf III

aha dobroo... fini su i jedan i drugi, samo im nabacit felge za pocetak...
 
Član
RE: golf III

felge od cetvorke u podrumu stoje 16" ljetne gume,jos malo kad se vrijeme slegne nabacit cu ih,a tricine otisle negdje u sarajevo na nekog brava,upravo mi ovih dana trebaju doc druge
 
Član
RE: golf III

fidel je napisao(la):
felge od cetvorke u podrumu stoje 16" ljetne gume,jos malo kad se vrijeme slegne nabacit cu ih,a tricine otisle negdje u sarajevo na nekog brava,upravo mi ovih dana trebaju doc druge

NAGLASAVAM da se ne razumijem puno oko felgi .... al u trojke je ako se nevaram 4x100 raspon sarafa, a u brava je 4x98 i ja mislim da je to manje vishe nemoguce stavit sa tvog auta na ovo drugo (osim ako felge nisu zlatne pa da uzmes konusne sarafe al oni te ovdje u TZ izadju oko 120 marki).

Tako da .... pozdrav i DD
 
Član
RE: golf III

de jebes ga, koda je bitno, otisle su u sarajevo na neko auto i et... doci ce mu druge i tacka... :)
 
Član
RE: golf III

Fakat da mogu.Tacno je to sto kazes.Ali na tokarskom stroju jaran uradio sarafe za 30km pasu.
 
Član
RE: golf III

fidel je napisao(la):
Fakat da mogu.Tacno je to sto kazes.Ali na tokarskom stroju jaran uradio sarafe za 30km pasu.

To sam ja uradio. idi na moju temu FIAT i vidjet ces da na unu stoje felgice od golfa III. Sve se moze kad se hoce;)
 
Član
RE: golf III

[/php]Hvala.JVC DVD KD-AVX11.Negdje oko 800km mozda kazem koji km gor dol.Al predobar je,nikad zadovoljniji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top