Golf III 1,9 TDI

Golf III 1,9 TDI

Član
evo skontah da nisam ni ja parkirao u garazu
u pitanju je Golf III 1,9 TDI nista posebno
OZ felge sa gumama naprijed 195/45/16
nazad 195/50/16
uradjen bad lock na haubi i ofarbana u mat crnu
malo prizemjljen nista posebno
farovi G4 lock duga i kratka xenon
i jos par sitnica da nenabrajam

pa eto koja slicica
 

Prilozi

  • Bild010.jpg
    Bild010.jpg
    22,2 KB · Pregleda: 43
  • Bild027.jpg
    Bild027.jpg
    63,4 KB · Pregleda: 49
  • Bild018.jpg
    Bild018.jpg
    259,1 KB · Pregleda: 43
Član
Super trica, nadam se da ce te i dalje dobro sluziti.....nedavno sam uzeo isti, tdi motor, i prezadovoljan sam. Nabaci jos slika....zanima me kako su ispale fele u kombinaciji crno bijelo al ne vidi se bas na slikama. Koji su planovi? :icon_smile:
 
Član
dobra trica,pravo mi se svidja,samo mi je izduv malo polos,mislim da imas boljih rjesenja,kad si to vec dirao
btw jel se prodavala ova trica nekad prosle godine, nesto imam osjecaj da sam ja bio zainteresovan za ovu,ili bar slicnu,tada hauba nije bila u crnom
 
Član
superman je napisao(la):
Super trica, nadam se da ce te i dalje dobro sluziti.....nedavno sam uzeo isti, tdi motor, i prezadovoljan sam. Nabaci jos slika....zanima me kako su ispale fele u kombinaciji crno bijelo al ne vidi se bas na slikama. Koji su planovi? :icon_smile:

ma extra motor evo prije dva dana zamjenio turbinu a nikad nije motor rastavljen ili slicno na satu ima 203255 predjenih kilometara i nikad nije bio neki veci kvar samo redovan servis i to je to

imam par slika ali velike pa mi mrsko da se peglam ali postavit cu obecavam

ArminM je napisao(la):
dobra trica,pravo mi se svidja,samo mi je izduv malo polos,mislim da imas boljih rjesenja,kad si to vec dirao
btw jel se prodavala ova trica nekad prosle godine, nesto imam osjecaj da sam ja bio zainteresovan za ovu,ili bar slicnu,tada hauba nije bila u crnom

jest isla je na prodaju ali sam odustao jer mi je stari prvi vlasnik tako da znam da je extra a da je prodam sta uzeti ?? jedina opcija Audi A3 1,8T
 
FIna trica ;) do sad odradjeno super ;)

skini te oznake golf i tdi i uradi nesto po pitanju zavrsetka na loncu

I postavi nam boljih slika da vidimo i felge ;)
 
Član
aldintdi je napisao(la):
super tricica vec se vidi lagano ulaganjee,al bice toga jos nadam se i sretno....

samo lagano

foto0039e12.jpg

Shot at 2011-01-17

bild016h.jpg

Shot at 2011-01-17

foto0079l.jpg

Shot at 2011-01-17

bild028p.jpg

Shot at 2011-01-17
ovo je trenutno stanje (zimski rezim) haha

bild033ux.jpg

Shot at 2011-01-17
kratka svjetla

bild034q.jpg

Shot at 2011-01-17
i evo duga isto xenon
 
Član
premocna je,jako mi se svidja,daj jos slika,da vidimo unutrasnjost,opremu i tako,koji su daljnji planovi i te stvari;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
premocna je,jako mi se svidja,daj jos slika,da vidimo unutrasnjost,opremu i tako,koji su daljnji planovi i te stvari;);)

bit ce jos slika dok slikam prljavo je fakat auto nisam ga oprao nekih 15 dana
ali postavit cu
a za dalje radove pa neznam vidjet cu ima vremena ...
 
Administrator
odlican golf ;) jos pogotovo sto je prva ruka i znas kakav je ;)
poskidaj te oznake i trazi mu na proljece neke druge felgice ;)
 
Top