Golf II 16v

Golf II 16v

Član
Po drugi put predstavljam auto koje ne treba ovde puno da se predstavlja... Radi se o golfu naseg dragog kolege koji nije vise medju nama , Zana Siljegovica

Golf je dosao meni u prilicno losem stanju, masa stvari koje su nekada bile na njmu sada ih vise nema. Motor je tu sve u svemu ima na njemu raditi jos dosta...

Videcemo sta cemo!

304205_2467299161312_1217301290_33026260_1428641745_n.jpg
 
Legend
otisao zelenko znaci kod tebe, maloprije sam bas kod bojana gledao bijelog ;) neka je sa srecom ;)
 
Član
bad_look je napisao(la):
daj malo više slika i informacija o autu....pozzzzz:cool:

Ma bi dao druze da znam! Neznam ni aj sta sve nije radjeno na njemu ja imam informacije sto sam saznao ovde i na drugim forumima....

Uglavnom puno je radjeno pokusacu naci nesto informacija pa postaviti. Golf je sada u prilicno losem stanju limarija je unistena hrdja ga je uzela na dosta mesta.

Ima raditi
i raditi
jedno 2 godine da se vrati u punom sjaju na cestu...
 
Član
Dobar golf nema sta veceras smo se vozili u njemu :)

Bjelan je bio zmaj.. steta sto ode al jbg i ovoga ces srediti ako bog da :))

NEk je sa srecom ..
 
Član
ovo auto ima dusu, zao mi je Zana to opisat ne mogu, iskreno se nadam da je njegov ljubimac dosao u prave ruke, neka je sa srecom;)
 
Član
Mogu ti garantovati da je dosao u prave ruke! Maloprije sam platio 4 litre ulja za njega 60 eura !

Voleo bi ako neko zna istoruju ovoga auta sta je na njemu radjeno da mi napise ovde i uopsteno podataka o autu ko ima nekih a da mu se da napisati pocastio bi ga !
 
Član
Kupljena klijesta za diskove pozada trazim dikove zna li tko gde ima neke kvalitetne diskove kupit po mogucnosti busene one svidzaju mi se ?
 
Početnik
Ja i jaran prosle godine gledali ovog golfa, da ga kupimo...tad je bio 3800KM, motor je sve sto vrijedi...limarija je prosjecna, koroziran po vratima, na zadnjem veznom limu, enterijer najobicniji, ima par flekica da se uradi i na podu...nista od dodatne opreme nije posjedovao...
 
sto oggy kaze nije fabricki gti,, i fali mu ta dodatna oprema jer
se po njoj najvise i razlikovao od obicnih serija,, i po motorizaciji:D
 
Član
Napravicemo da sve vredi ! Potrosnjom sam zadovoljan a za ostalo ima vremena ici ce sve polako ali nadam se da cu izgurati da napravim sve kvalitetno i sto bolje.
 
Top