golf II 1.6 tdi

golf II 1.6 tdi

Član
1.nekako bi bolje bilo da uz takav izgled ide neki GTI motor
2.te bi mu mrezice ofarbao u crnu boju.

osim toga dobar je!;)
 
Član
Taaky je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
dobar odgovor nema sta

ciji odgovor error..i jel u pozitivnom il negativnom smislu

Ne znam sto se uopste bilo ko trudi oko ovog lika. Momak lupeta li, lupeta po citav dan! :icon_mad:
Zaboravih da sam otvorio zbog golfa temu, a slucajno naletih na ovog. Daj jos koju sliku, interesuje me unutrasnjost.
 
Član
drug extra golf,,,vidio sam ga nekoliko puta pred ekonomskim fakultetom u tz,,lijep pravo,,,po meni zadnja karambolka se bas neuklapa s prednjom,,i mreze u crnu,,,nema sta vise poseban pravo,,imbusi sa strana malo cudni al jedinstven si po tome,,ovako izgleda kao da fali lajsa


@Dzeniii : ova dva golfa ko je stavio na antiunning nek se stidi godina,,i ja bi ga banovo za to koji sat,,takve golfove vecina sanja pa onda iz ocaja lupaju gluposti
 
Član
AnDel je napisao(la):
drug extra golf,,,vidio sam ga nekoliko puta pred ekonomskim fakultetom u tz,,lijep pravo,,,po meni zadnja karambolka se bas neuklapa s prednjom,,i mreze u crnu,,,nema sta vise poseban pravo,,imbusi sa strana malo cudni al jedinstven si po tome,,ovako izgleda kao da fali lajsa


@Dzeniii : ova dva golfa ko je stavio na antiunning nek se stidi godina,,i ja bi ga banovo za to koji sat,,takve golfove vecina sanja pa onda iz ocaja lupaju gluposti

;);)to kralju nek si ti bar na mojoj strani,,,aj da usput jos jednom pohvalim causovog golfa
 
Član
slazem se da je neobican ali dobar jos neke sitnice i to je to :cool:
vidjam identicnog golfa ispred tehnoloskog fakulteta u Tuzli jel to taj :icon_question:
 
Top