golf I Moj gosha...xD

golf I Moj gosha...xD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
55c45f44246adf929286d7316d58b185.JPG

1f430ef31c88acbdec796f306c1314ec.JPG

897819095671151a4c3741e03e1acf1d.JPG

http://www.bhtuning.com/foto/e5fa52b9243066f5622609c5ec37caea.JPG[/IMG

Ovo su starije slike,on sad spava zimskim snom ispod cirade u garazi(ceka leto)...xD
 
Član
RE: Moj gosha...xD

hjoj naljepnice su :lol::lol:

KOING:icon_question:

skini naljepnice i licit ce na nesto:cool:
 
RE: Moj gosha...xD

skini naljeptince spusti ga i te stopke nemoj mackom nego sprejom ih ofarbaj al uglanom neka je gti a te sitnice se mogu popraviti
 
Član
RE: Moj gosha...xD

Dobra kecina samo ga zakucaj i sredi te sitnice u suštini dobar je...pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Moj gosha...xD

ovo je majstor radio naljepnice,heheh,ostalo sve ok,s tim da je povisok,al et,mozda ti treba tako;););)
 
RE: Moj gosha...xD

Nije golf GTI ali ce biti(nadam se)a podigunt je zbog amortizera,losi su...to sam kupio sam da ih zamenim...a nalepnice su bas bzvz,a????
 
BHT Ovisnik
RE: Moj gosha...xD

naljepnice bzze,al zato samo ga spusti i bit ce drama i po mogucnosti skini sprej sa stopa pa pređi u samo 2 sloja crnim transparentnim(providnim) sprejom bit ce bolje:cool:
 
Početnik
RE: Moj gosha...xD

MACNE_Gti je napisao(la):
Nije golf GTI ali ce biti(nadam se)a podigunt je zbog amortizera,losi su...to sam kupio sam da ih zamenim...a nalepnice su bas bzvz,a????

ma naljepnice sve odlijepi .. ama bas sve ... i daj jos slika .. unutrasnjost ... koji motor malo podataka ... :cool: bice to dobar kec ... lijepe fele .. nemjenjaj ni po zivu glavu ;)
 
RE: Moj gosha...xD

ne idu naljepnice uz taj stil koji furas ;)
svidja mi se kecman pravo i daj malo boljih slika :icon_smile:
 
Početnik
RE: Moj gosha...xD

Evo stavicu ti sad sliku tvog auta sto sam uradi u PS za 2 minute ...

ovako ga spusti i skini te naljepnice .. za pocetak .. i te felge skini preko zime .. a na ljeto sebi kupis cetiri nove gume na njih i gewinde da spustis keca .. pa polako ..

488c371c4bd48d98ec954c9f17104e45.jpg



:cool::cool::cool:

gume su ti u qurcu .. podhitno stavi obicne celicare sa zimskim gumama a na proljece kupi nove gume za te felge sto sad imas ... poslusaj me neces se pokajat :icon_smile:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top