Golf GTI 20vT

Golf GTI 20vT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hehe ja sam gore gresku napravio u kucanju, htio sam reci "boljka" tj. meni se to ne svidja kod gti-a cetvorke :) p.s ispravio sam gornji post :D
 
Član
Skonto sam hehe, šteta je.. samo ga felge mogu spasiti

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
jebote preporodilo se auto kad nema onih rogova pozadi..ja bi sa strane od inox cijevi odradio dva izalza da ti neko to lijepo povari i da viri malo spram branika...ovaj satic zastiti staklo pa prefarbaj u crno i top je sve.
 
Član
Ovako sam konto nastavke
37d8abdd26cbd718dd4e8bbcf8209cc6.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
super se uklopila ova cukica za turbo, kao da je bila tu. Za nastavke moras prvo naci ovaj lip na karambolci, pa na osnovu njega kontaj koji ces nastavak auspuha
 
Član
Dobro se uklopila fakat, nemam sliku od ovog okvira oko sata to je okvir prekidaca svjetala, razbusio ga na velicinu sata i lezi super. Ne vjerujem da cu ganjat ovaj jubi lip zadnji, tesko se nadje a i skupi, probat cu nesto uklopit sa ovim nastavkom sto imam

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
Jubi lipove mozes naci puno jeftinije nego sto mislis,pogledaj malo po ebayu.Sumnjam da ces na obicni nastavak iskombinirati nastavke sa obe strane,iako to po meni ide jedino na R32 branik.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
Trebao si nac neki okvir za ventilaciju a prekidac ostavit na mjestu. Nesto tipa ovog
$_20.JPG

A mogu se na ebayu nac relativno jefitno, u svakom slucaju ne izgleda lose ;)
 
Član
Mislio sam tako nesto pa sam postavio ovako dok ne nadjem nesto drugo, ali i ovo mi se pocelo svidjat sve vise

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
Za svijetla stavi onaj modul za automatska tak oda se nemoraš uvijek sleginjat i tražit prekidač. Koliko ti boosta pumpa?
 
Član
Za svijetla stavi onaj modul za automatska tak oda se nemoraš uvijek sleginjat i tražit prekidač. Koliko ti boosta pumpa?
Planiro sam Coming/Leaving home odradit uz to, uglavnom bit ce ima vremena.
Oko 0.6, 0.7 puni, fabrika je zasad a chip ide na proljece


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
Spojis svjetla da se automatski pale i eliminises ovaj prekidac jer ovako je nakaradno ali priznajem da je cukica sjela kao budali samar :D
Ova zadnja dva updatea preporodila auto stvarno ;)
 
Član
Hehe hvala care, sitnice cine auto nema govora..
Ovih dana cu odradit CH preko releja nadjoh ga slucajno u garazi pa ce bit i koji video.
6f3c29d5e5351e3d74171650b360a80f.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top