Golf 6 GTI

Golf 6 GTI

Član
Vozio se sinoc sve normalno, od jednom se ugasi auto u voznji,pokusam upalit samo škljocne,sada kad pokusam ko da nesto para uopce ne vergla kako bi trebao verglat, pokuso preklemat, nikakve koristi, duga svijetla,prozori sve radi normalno, probali na guranje upalit 1 i nije ufatilo pa sam odustao, nema sanse,jos benzinac, trebo bi upalit, jel zna neko sta bi moglo biti i da li se neko susretao sa ovakvim problemom i kako ga je rijesio..
 
Član
Kad si radio veliki servis? Cudo mi da ne pali ni na guranje, a kazes vergla cudno, da ti zupcasti nije zveknuo? Mada nece ti forum puno pomoci u ovom slucaju, ovako naslijepo tesko je bilo sta reci, zovi Bihamk ak si iz BiH nek vide sta je i šlepaju te do servisa (imas 1 besplatno šlepanje godisnje uz registraciju, do udaljenosti od 10 km ja mislim).
 
Član
Kad si radio veliki servis? Cudo mi da ne pali ni na guranje, a kazes vergla cudno, da ti zupcasti nije zveknuo? Mada nece ti forum puno pomoci u ovom slucaju, ovako naslijepo tesko je bilo sta reci, zovi Bihamk ak si iz BiH nek vide sta je i šlepaju te do servisa (imas 1 besplatno šlepanje godisnje uz registraciju, do udaljenosti od 10 km ja mislim).

Kod majstora je vec 4 dana, ima puno auta pa ne moze uzet odma radit, ugl jucer je skinuo karter sve mu je ok, motor hoda tamo, vamk po 4,5 cm pa govori da nije zaribo, a sto se tice zupcastog kod njega je lanac, culo bi se to brate da je puklo kad mi se ugasio..
 
Član
Lanac obicno ne puca, ali moze na druge nacine stvoriti slican problem. Javi onda sta je bilo kad rjesis, ako se neko ne javi u medjuvremenu ko zna sta je iz iskustva.
 
Top