Golf 5 Gti

Golf 5 Gti

Član
Evo na kraju sezone jos par slicica sto sam nasao!!



bi48ir.jpg


15qwz78.jpg


345mmw2.jpg


15cim0w.jpg


k9fcyr.jpg
 
Član
Masina ;) jako lijep, jos gti :icon_biggrin: a tablice su isto jako zanimljive ,pravi si VW fan :icon_biggrin:
 
Član
Yellow je napisao(la):
Ako ima išta gluplje na ovom forumu, to je predstavljanje tuđih automobila!

Jarane ko zna citati u prednosti je :lol: Odma na pocetku sam napisao da je ovo GTI od mog sure. ;) Jel ovo tvoj AMG na slici u profilu :icon_question:

Ostalim hvala na komentarima.
 
Član
Pa ja sam sve to pročitao, zato i govorim, znači ako je auto od tvog šure, nije tvoj. I avatar i predstavljanje automobila nisu isto. Ali da nebi offtopičario i zaradio ban bezveze sretno tebi dalje u predstavljanju tuđeg auta. Namjera mi nije bila da te vrijeđam.
 
Yellow je napisao(la):
Ako ima išta gluplje na ovom forumu, to je predstavljanje tuđih automobila!

Bolje predstaviti i jedan dobar projekat od brata,rođaka,prijatelja nego 10 "projekata" u kome je najviše urađeno zatamnjivanje stakala ili ni toliko.

__
Auto je perverzija ! Treba da bude zadaća mnogima ! Svaka čast ! ;)[/align]
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Jel jos neko nevidi slike ili je do mene:D:icon_question:

Ako nevidis slike sa strane 4 onda je do tebe , ove sa prvih par stranica nevidim ni ja mada neznam zasto.

Yellow je napisao(la):
Pa ja sam sve to pročitao, zato i govorim, znači ako je auto od tvog šure, nije tvoj. I avatar i predstavljanje automobila nisu isto. Ali da nebi offtopičario i zaradio ban bezveze sretno tebi dalje u predstavljanju tuđeg auta. Namjera mi nije bila da te vrijeđam.

Ma nisi ti mene uvrijedi zato, to je tvoje misljenje. Najvise sam stavio ove slike da mozda nekom pomognem ili dam ideju sta se sve moze od golfa 5 uraditi. ;)
Ako ti imas neke dobre slike od passat 3c stavi ih slobodno ovde, jos bih ti bio zahvalan ako mi pomognu. Pozdrav za Mostar
 
Top