Golf 5 Bugojno

Golf 5 Bugojno

Pa i tvoj bmw je krš :p Ne bi ga prodavao nakon 10 dana da nije :D
dodji i probaj pa onda reci :D
dosta sam para dao na auta sad kad zaradim 200-300KM prodajem i uzimam drugo pa opet isto :D imam BMW i sivog Passata 5 highline, bmw je registrovan i voza se a ako se proda rega se passat i tako dalje:)
PS cim je kupljen stavljen je na PIK
 
Član
Hoces da ga pogledam, pa ti javim u kakvom je stanju. Ja idem kao kupac da ga pregledam, necu te spominjati ?
 
Član
E ovako, maloprije sam gledao auto. I auto je katastrofa. Benzinac, tesko pali, a ne ide nikako, bolje je moj kadet 1.3 isao. Odziv na gas 0 bodova, gas vazda mora u pod skroz. Sto se tice interijera, auto je zapustano, boze sacuvaj, sjedista uflekana mrljava, kolut za svijetla skroz oguljen, bijel a 210 k presao, mozda puta 2 al eto.
Zadnja hquba nije u liniji, ni zadnji branik. Udaran je u zadnji kraj, i zazori su vise nego ociti. Vozaceva vrata nisu u liniji nikako, kao ni lijevi blatobran. Hauba u odnosu na blatobrane, na desnu stranu ispupcena, a na lijevu propala, motor je suh ali u motornom prostoru se vide tragovi ispravljanja od udesa vjerovatno. Takodjer auto je puno packica, isparano je na sve strane, vrata oboja ostecena itd. To je sto sam ja zapazio. Gume su nikakve, tako da bi u gume morao odmah, eh ovo je sve sto sam zapazio, sada je na tebi da vidis jel ti se isplati dolaziti i gledati auto ;)
 
Član
Ljudi svasta prodaju i cijene su smijesne u odnosu na stanje,

U svakog golfa je prekidac oguljen :D
 
Top