Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Legend
njemu nesto onda nije dobro sa motorom cim slabo ide ;) vjerovatno je i potrosnja skocila radi toga ;) nek malo provjeri na dijagnostici

:icon_exclaim:
 
Početnik
stefan je napisao(la):
njemu nesto onda nije dobro sa motorom cim slabo ide ;) vjerovatno je i potrosnja skocila radi toga ;) nek malo provjeri na dijagnostici

:icon_exclaim:

Reći ću mu :D Aj mi reci sada gdje da da idemo na dijagnostiku ?

Grad nije bitan, ali po mogucnosti Sarajevo.I da nije skupo, jer je švorc lik.
 
Član
druze imas PP pa tamo malo vise o savjetima da se ne puni garaza bez potrebe...a tom liku se sigurno sjebao sistem za ubrizgavanje goriva pa mozda vise goriva baca..alii imas poruke pa tamo se posavjetuj..chuza dobre diode...:cool:
 
Član
WarppeR je napisao(la):
stefan je napisao(la):
njemu nesto onda nije dobro sa motorom cim slabo ide ;) vjerovatno je i potrosnja skocila radi toga ;) nek malo provjeri na dijagnostici

:icon_exclaim:

Reći ću mu :D Aj mi reci sada gdje da da idemo na dijagnostiku ?

Grad nije bitan, ali po mogucnosti Sarajevo.I da nije skupo, jer je švorc lik.

vidi sa Ligom,tu je na forumu on ce vas najbolje uputit u Sa gdje uradit dijagnostiku on je doktor za TDI masine :)
 
Super Moderator
nisu maglenke toliko lose, samo ove LED bi ja skinuo :)
dobar update, zvrcni ako budes prao auto kod domova da dodjem da vidim :)
 
Član
Kakvi do daljnjeg maglenke i diode ne idu dole mozda kad nekad mi izlete one oem maglenke u farove sto idu pa opet otvorim farove i ubacim ih do tad niss ne diram,jos mi je zelja hella black magic stopke i nekad oem santa monica felge al to mi nije uopste prioritet sad ovo je daily car i ostat ce ;)

allroad nije frka samo mi ostavi broj u poruci da imam pa cu zvrcnut da kahvenisemo ;) nisam onda spasio jbg ;)
 
Član
dobar golfać, farovi su ekstra, samo ja bi i ovo oko sociva, sjajno, u crno ofarbao, diode obavezno skinuo, maglenke ako bi ostajale, zuta folija preko :D
i na mojoj četvorci tablice pocinju sa M42, a i kod druga na njegovoj :D
 
BHT Ovisnik
diode vape da se skinu :D
inace odlican posao,sviđa mi se,hajde sljedece rijesi felge,da ide nekim redoslijedom :D
 
Top