Golf 4 SR Project

Golf 4 SR Project

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo i za komentarisanje otprilike sve je zavrseno. pozz svima!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Za one kojima se ne da ici na kompletan projekat,evo ukratko mali brifing sta je sve radjeno : Znaci Body Kit je Rieger kompletan, Farovi angel eyes sa xenonima 8000K, Stopke Fabricki zatamljene, Izduv Supersprint (polirani inox)sound adjustable, Felne Momo Tens Black 17'', Sve naruceno u A3M-u. Enterijer nisam stigao uslikati ali je u pitanu crno bijela koza sa enterijerom u sivoj boji,budem stavio sliku. Znaci kultura cista bez tribala i nekih sranja, u planu mi je jos skidanje bocnih lajsni i zatvaranje gepeka. Toliko.
 
druze sve 5...eto vidis kao sto sam rekao moras temu ovu otvoriti..

Extra golf..
Mene zanima koliko kosta branik prednji ovaj?
 
U pitanju je Rieger RS4 look mislim da je negdje oko 394 eura, bar je bio kad sam ga ja uzimao, narucen u A3M-u.
 
BHT Ovisnik
prelijeo golf,jedan od ljepsih sto sam vidio,na nasim prostorima ako ne i najljepsi:cool: kolko se sjecam nesto je bila prica da ces ga prodavat:cool:
 
skloni mu ovaj chrom sa vrata..naprijed onu supljinu od znaka nek ti limar uradi..
I kakav m je lonac ovo? jel ovo onaj jap styl?:icon_biggrin:
 
Ma znam za haubu ali mora je onda farbati komplet a neda mi se sad to raditi dok nenadjem bad look nastavak namjenski da se navari pa onda sve uraditi, a chrom volim, blink,blink:icon_smile: A sto se tice lonca, malo cudno izgleda zbog prigusivaca koji je u njemu, grmi previse kad ga izvadim budim komsije:icon_smile:
 
Član
Golf je stvarno extra,taman po mom ukusu sve 10,ali sta ti znaci u nazivu SR?! Bas beton golf sretno dalje ;)
 
SR je u prevodu Saugh Rohr slicno ko kod opela Twin Port, skracen dovod vazduha i nesto je malo jaci nego obicni 1.6
 
Član
Kako je dobar golf to nije normalno stvarno je vrh nema dalje a felne su :cool::cool::cool: a i ostalo je perfekcia ziva .... sretno i da se navozas ;););)
 
Član
uf vidim danasa na marketu, prodajes ga.... steta brate.... bas je unikatan!
naravno, ti znas najbolje sta ti treba!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top