Golf 4 radio beta - delta 6

Golf 4 radio beta - delta 6

Član
Pozdrav. Na golfu mi je orginalni kastofon beta koji nema fad ( izlaz za zadnje zvucnike) , htio sam kupiti ovaj delta 6 pa me zanima da li je isti dzek kao na ovom mom kastofonu? ? Otisao bi da kupim al ne znam je li ispravan pa bi tako provjerio , izvadio svoj i probao na licu mjesta ..

1. Delta 6
2. Moj radio
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    1,9 KB · Pregleda: 67
  • images.jpg
    images.jpg
    5,3 KB · Pregleda: 60
Član
Kupi aftermarket plejer i rijesi probleme :) bar se sad moze naci pioneera, kenwooda,sonyja za 60-70KM... bolji zvuk, bolje mogucnosti, ima mp3 a vjerovatno je noviji od tog delta6
 
Član
ja mislim da je neko imao na forumu u mk4 taj delata 6 i on je iz vw pola 5 ili 6 i moze se spojiti.
 
Član
evo ti i zadji dio pa provjeri jesi isti dzekovi..
cimg2297-5029.JPG
VW_Delta-6-Radio_3B7035195_09381719_VWZ4Z4-.jpg
 
Član
Znam i ja da je neko to uradio , i trazio sam ali nisam mogao naci .. ja mislim da odgovara prikljucak
 
Član
Mislim da ne stimaju dzekovi. Ovde ide jedan siroki i zatvara cijelu supljinu ima onaj preklopni mehanizam. A kod tebe ide drugaciji sistem.

Edoze ovaj delta ubi. Posle monsoon najboljo radio iz tog doba.
 
Član
Da, iz doba od prije 15 godina. Nijedan fabricki plejer u autima koje vecina nas vozi nema kvalitetu zvuka kao aftermarket. Monsoon grmi al na istim zvucnicima dosta drugih plejera svira bolje. Govorim da mi nema smisla ubacivat audio cd plejer a za isto para se moze naci neki aftermarket koji je po svemu bolji... ja cekam neke lude pare pa da mogu kupit interfejs za komande na volanu i displej i da vadim originalni audio cd plejer, koji je 2din, ima podrsku za telefon i tako to al je zvuk srednja zalost... ovaj moj plejer je sa papirima i uredan 100-150KM a ja ni u snu ne bih dao toliko para...
Fino on drobi al nije to to, ima distorzije dosta, kad pojacam nema snage da gura bass nego samo pojacava srednjetonce i visokotonce...
Ja ne bih trpao ovu deltu u auto pogotovo u golfa koji nema nista povezano-komande na volanu, displej neki itd. Sony usb plejer 119KM nov, zadnji model ulazne serije
 
Da, iz doba od prije 15 godina. Nijedan fabricki plejer u autima koje vecina nas vozi nema kvalitetu zvuka kao aftermarket. Monsoon grmi al na istim zvucnicima dosta drugih plejera svira bolje. Govorim da mi nema smisla ubacivat audio cd plejer a za isto para se moze naci neki aftermarket koji je po svemu bolji... ja cekam neke lude pare pa da mogu kupit interfejs za komande na volanu i displej i da vadim originalni audio cd plejer, koji je 2din, ima podrsku za telefon i tako to al je zvuk srednja zalost... ovaj moj plejer je sa papirima i uredan 100-150KM a ja ni u snu ne bih dao toliko para...
Fino on drobi al nije to to, ima distorzije dosta, kad pojacam nema snage da gura bass nego samo pojacava srednjetonce i visokotonce...
Ja ne bih trpao ovu deltu u auto pogotovo u golfa koji nema nista povezano-komande na volanu, displej neki itd. Sony usb plejer 119KM nov, zadnji model ulazne serije
tacno ;)
to je blaunkpunt ili simens ustvari, sto je po pitanju muzike zastarjelo i na nivou 80tih godina po kvaliteti zvuka i opcijama, poslusaj savjet, kupi aftermaket i prst u uho ;):cool:
 
Top