Golf 4 r32 lip spojler

Golf 4 r32 lip spojler

Član
Pozdrav ekipa, zanima me da li netko zna koji je originalni broj po kojem mogu u ASI naručiti prednji spojler što se montira na R32 karambolku.Evo slika kako to izgleda
!CEll3-gBGk~$(KGrHqJ,!iwE0FkBI37wBNS(RpDM)Q~~0_35.JPG
 
To ti je od lip od Seata cupre R, imas toga i na ebayu...
A kataloski za seat je ovaj : 1ML805903 opet provjeri jos jednom.
A4_Cupra_Lip.jpg
 
Član
Da znam od cupre da ide taj, ali mi nije jasno kako se taj namontira,po slikama, imaju na njemu težabice a u R32 su rupe ispod karambolke i u njih bi se to trebalo zavrniti ali kakao,ovo sam zvao u ASU i 81KM je ,nije skupo,ali neznam dali da uzmem,dali će štimat od Cupre????
 
Član
Jbg neces znati dok ne kupis...gedao sam ja negdje na netu kako je ugradjen na mk4 od cupre pa ako nadjem saljem ti :finger:
 
Član
Ja sam imao isti takav pa sam ga morao ga zavrnut sarafici.a odozdo i sjeo je extra a mislim da ces i ti isto tako morat :/
 
Član
Ja sam imao isti takav pa sam ga morao ga zavrnut sarafici.a odozdo i sjeo je extra a mislim da ces i ti isto tako morat :/

Jesil kupio ovaj od Cupre R sto ide, i u mene u R32 karambolci su rupe ispod za zavrnuti šarafe,a na spojleru mislim da dođu neke zakačke,ili nesto slično, možel mi mi opisati kako si tiuradio u sebe,pomoće mi dosta,
 
Član
Jesu ko neke zakacke. Ma lahko druze ba on je za tvoju karambolku knap neces morat ga nista kratit sa strane . Samo ces ga podic na dizalicu i odozdo ga za sarafat u karamboklu sa manjim nekim saraficima i bas sjede extra nikad nebi reko da je pricvrscen tako.
 
Član
Jesu ko neke zakacke. Ma lahko druze ba on je za tvoju karambolku knap neces morat ga nista kratit sa strane . Samo ces ga podic na dizalicu i odozdo ga za sarafat u karamboklu sa manjim nekim saraficima i bas sjede extra nikad nebi reko da je pricvrscen tako.

A jel ja te zakačke na spojleru moram odsjeć, ili mogu ostati na spojleru, i probušiti rupe na spojleru za šarafe??? i onda pričvrstiti za karambolku???
 
Član
Bas tako ;) ne moras sjeci te zakacke mogu ostat ne smetaju i ne vide se...... male sarafice nadji i provrti ih kroz spojler i karambolku na tom debljem dijelu na tom lipu vidjet ces na koji dio mislim kad ga kupis on je najdeblji tu gdje su zakacke na sastavu kod zakacke probusis....nikakavo mudro slovo a extra izgleda..
 
Član
Bas tako ;) ne moras sjeci te zakacke mogu ostat ne smetaju i ne vide se...... male sarafice nadji i provrti ih kroz spojler i karambolku na tom debljem dijelu na tom lipu vidjet ces na koji dio mislim kad ga kupis on je najdeblji tu gdje su zakacke na sastavu kod zakacke probusis....nikakavo mudro slovo a extra izgleda..


OK ,hvala ti na inf. sutra idem da ga naručim,pa da namontiram,jer me najviše zanimalo štimali to na ovu karambolku
 
Top