Golf 4 GTI V5

Golf 4 GTI V5

Evo stigao novi auto u moju garazu. Golf 4 gti V5-125 kw,exclusive oprema.2001 godina u ekstra stanju je auto. Auto sam uvezao iz svicarske,ima serijsku gti opremu sa profilisanim sicevima.Al meni djavo neda mira pa se odma pocelo sa sredjivanjem :):lol:. Stavljene folije zadnji kraj tamnije prednja vrata svijetlije,zamjenjene resetke ventilacije stavljena sa osvjetljenjem kod mene nisu bile ,spusten crvene opruge sa supersport plinskim amortizerima,16 ke-feluge sa moje trojke gti :),ofarbana klijesta u crveno,prednji i zadnji nastavak branika takodje kupio i stavio,xenon sijalice stavljene,obrvice,prednji i zadnji znak presvuceni carbon folijom. Ovih dana bi mi trebali stici orginalni xenon farovi sa socivom od golfa .Jos se dvoumim sta da radim sa auspuhom necu neke velike roro ,naj vjerovatnije ce ici 2 male kao u golfa 5 gti. Trazim i orginalni rep iznad zadnje sajbe.Al polako nemora se u 10 dana sve staviti na auto pa posle bude dosadno hehehe.











 
dobar druze svidja mi se,, neka je sa srecom ;)
pitao si me za spojler krovni vec jednom, izletio mi je jedan vrlo povoljno 70km u fileru
samo ga prelakirati treba u boju auta ;)
 
Hvala drug ,ja sam se isto iznenenadio kako je auto dobar ,a ideeee brrr strahota.Orginalni jel ,ajde ako imas broj pa da kontaktiram da vidim oce li mi poslati brzom postom.
 
Polako planiram 17 ke al sve u svoje vrijeme,za sad su dobri i ovi :).Malo sam se vise istrosio oko carine,poreza i registracije nego sta sam planirao. ;)
 
Super Moderator
Lijep golf nek ne sa srecom ;) ovo su recaro sjedista, nisu samo profilisana kao sto ima highline npr. i popilicno su vise profilisana od onih :)
Oznake sa gepeka poskidati i neki fin nastavak na auspuh tj. 2 kao na petici GTI, cetvorki v6 itd :)
 
Legend
Lijep auto, bas
gdje si uzeo ove nastavke na karambolku i ako moze cijena na pm za oba..
hvala ;)
 
Danas se uradio i auspuh bilo vrucina al mora se :icon_smile:



Slika prednjeg spojlera na onim slikama se slabo vidi
 
Top