Golf 4 blokada

Golf 4 blokada

Član
Pozz svima

Da li je moguce na golfa tdi pd Postaviti blokadu do odredjenog broja obrtaja posto je sin pocetnik i voli da ga zakuca u crveno, to mi je potrebno da bih sacuvao njegov zivot i sacuvao svoje auto...

Edit npr do 2300 2400 obrtaja
 
Član
Moze se postaviti blokada, imaju se kupiti na ebay i postavi se i namjesti se na koliko ce obrtaja da blokada bude i to je to, uz to ima i launch control :D ali to nije jeftina spravica :)
 
Član
Stavi blokadu na ključeve dok se ne unormali dijete. Šta je sa životima ostalih koji mogu tako nastradati? Sačuvaj Bože.
 
Član
zar nema ispod papucice gasa onaj sarafic,odvrni ga do kraja vidi koliko gasa mozes dodat,pa ako uspijes mozes nesto ubacit da se ne moze zavrnuti vise
 
Član
Ne ne, naprotiv naučen je za neke stvari, ali kao i sva omladina se drugačije ponaša kad je sam i pred društvom...
Stavljana je blokada na kljuc, ali moram mu dati pa da budem siguran dok ne navikne na sporo.

@panajotis Probaću sa tim i lično testirati.
@RS TURBO Pošto su otprilike.
 
Gore je to da sad ima blokadu, voziće brzo kad skineš da nadoknadi. Sve je do odgoja, ja sam vozio brzo samo na autoputu, divljao nisam nikad. Daj mu normalno al ga uprati malo pa ako se ne bude dobro ponašao s autom, onda tek reguliši.
 
Član
Gore je to da sad ima blokadu, voziće brzo kad skineš da nadoknadi. Sve je do odgoja, ja sam vozio brzo samo na autoputu, divljao nisam nikad. Daj mu normalno al ga uprati malo pa ako se ne bude dobro ponašao s autom, onda tek reguliši.

Pratio sam ga nema tu brze voznje preko 80 regionalom, ali ubrzanja su uvijek cudna...

@Duke_Of_Harlem upravu si u potpunosti

Mislim da su danas filmovi, igrice pokvarile mlađi naraštaj iz prostog razloga ono što vidi na filmu ili uradi u igricama pokušava približno izvesti u realnosti
 
Daj mu priliku ali mu i reci da se mora dokazati da zaslužuje.

Reci mu da se ne mora dokazivati drugovima, samo tebi.
To što su čudna ubrzanja je vjerovatno zbog toga što je tek položio pa dok malo stekne osjećaj.
 
Član
Daj mu priliku ali mu i reci da se mora dokazati da zaslužuje.

Reci mu da se ne mora dokazivati drugovima, samo tebi.
To što su čudna ubrzanja je vjerovatno zbog toga što je tek položio pa dok malo stekne osjećaj.

E da su motori ko prije za pocetnike sad, otac moj imao Skodu 120ku 1988 godiste nova ispod cekica izasla 1.0 benzin nije preko 40konja imala, u petoj samo obrala brzinu, jedva prvom uz veće brdo izlazila...
 
Top