GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

depositphotos_2542822-Red-g-string.jpg


znas ono kada urade veliko W ili gti na tapacirungu, e ti umjesto toga, tangice :D
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

@
(\_. - .
./\......',

pisam ti se na golfa, gdje neki update, nista ne radis, samo se izlezavas, necemo u EU tako... :D
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

Limpi je napisao(la):
@
(\_. - .
./\......',

pisam ti se na golfa, gdje neki update, nista ne radis, samo se izlezavas, necemo u EU tako... :D

BRATE samo culiram :D bice za koji dan update zimske gume :cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

cuj zimske gume, sta ce ti to :D, imam sigurnu dojavu sa sicilije, nema snijega :lol:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

idem za par dana krov presvuci neke djelove prespricati i ondak ce biti slika znak sam na gepek stavio opet neko ukrao :) jbg de štaš :icon_confused:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

kakav pakao og golfa...jedan od kojih se meni svidja posebno ima par slika sto sam ostao bez teksta...znaci MALI CRNI VRAG....I NE PRAVI CIRKUS KAO STO TI OVI GOVORE...radi tapacirung u crno i samo ivice uradi crveno i ima da gori...znaci meni je stvarno zapao za oko..sve pohvale...;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...

soffa je napisao(la):
kakav pakao og golfa...jedan od kojih se meni svidja posebno ima par slika sto sam ostao bez teksta...znaci MALI CRNI VRAG....I NE PRAVI CIRKUS KAO STO TI OVI GOVORE...radi tapacirung u crno i samo ivice uradi crveno i ima da gori...znaci meni je stvarno zapao za oko..sve pohvale...;)

:cool: hvala druze
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...ZIMSKI PROSPEKAT

i tako ti ja uzeo nove gume zimske sebi prednje 195 50 15 a zadnje 195 60 15 pa malo farbo ove aluminiske standardne od audija ;)

i tako ja njega malo podigao za zimske ove olujne dane :cool:
 

mk4

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...ZIMSKI PROSPEKAT

HELL_BOY je napisao(la):
posto sam bio u mnogo velikim problemima nisam stigao nis ni na autu raditi itd ali eto fala Bogu pa se sve rijesi..pa me evo opet sa vama :) i nastavljam sa karijerom :D za auto nisam imao hamen pa ni vremena ali nadam se da cemo se u GRADISKOJ vidjeti...

dobar brate
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...ZIMSKI PROSPEKAT

melvin je napisao(la):
Drugo auto al šta da se radi zima ide:icon_smile:

skroz, nebi ga poznao ovako obicna cetvorka, fele su 70 % izgleda :cool:
al ok je za zimski set up;)
 
Top