Golf 4 , 74 kw , 2001

Golf 4 , 74 kw , 2001

Član
Pozdrav , znaci imam problem sa svjetlom u kabini , ona svjetla ogledala. Znaci svjetla rade , prekidac ima one tri opcije , problem je sto kad stavim prekidac na onu opciju otvaranja vrata , svjetla se nikad ne gase . Znaci tako mi je nazad i cim dam kontakt il kad prode par sekundi svjetla se polako ugase , ali prednja mi uvjek gore , e htio sam da pogledam onaj prekidac sto bude ns vratima ali primjetio sam da ga nema pa me zanima sta da radim .
 
Pozdrav , znaci imam problem sa svjetlom u kabini , ona svjetla ogledala. Znaci svjetla rade , prekidac ima one tri opcije , problem je sto kad stavim prekidac na onu opciju otvaranja vrata , svjetla se nikad ne gase . Znaci tako mi je nazad i cim dam kontakt il kad prode par sekundi svjetla se polako ugase , ali prednja mi uvjek gore , e htio sam da pogledam onaj prekidac sto bude ns vratima ali primjetio sam da ga nema pa me zanima sta da radim .
Meni se isto desilo na mercedesu, ispao prekidač na vratima i ostalo stalno upaljeno :D
 
Član
msm da to u cetvorke nema te iglice vec je sve u bravi samoj, ima kao "mikroprekidac" ima 20 minuta 30 da skines bravu i potrebni su torexi inbusi itd...


[VIDEO]
neka me ispravi neko ako grijesim
 
Član
Upravu si. Sve je u bravi. Skines bravu i skroz je otvoris imas na djelu u koji ulazi onaj valjak sa sasije onaj pokretni dio brave koji je vidljiv, pored njega imas malo mikro prekidac na koji vode dvije zice. U njemu je kvar. Trebaš staviti novi koji je ispravan i istog polariteta. Imas na piku i na ebay da kupis.
Brava se lako skida. Jedino imas dva specificna sarafa za odvrnuti sa bocne strane vrata. Naravno i staklo moras da odvrnes i podignes da bi mogao prići da radiš
 
Član
Problem rjesen , sve rastavio , otkacio zice i vratio ih i sad sve radi , kao da je bilo koroziralo , hvala svima.
 
Top