GOLF 4 1.9 TDI

GOLF 4 1.9 TDI

Član
jel bollje da zatamnjujem znak na svojoj masci ili da uzmem ovako nesto:

http://www.pik.ba/artikal/6260240/maska-bez-znaka-golf-4/

a svoju masku prodam ili tako nesto!?
 
Član
nasao sam svoj uzor:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

2rx6t1j.jpg


:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

pokusat cu svoga na ovo dovest samo ga ne bih ovako spustao jer su kod nas ceste katastrofa...al ovo mi je cudo izgled, nikakvih pretjeraniih dodataka a cudo izgleda

normal_golf-4-tuning_28729.jpg
 
Član
sređivanje palo u drugi plan..došlo do kvarova..reparirao turbinu i moram sređivat mjenjač:icon_cry:

neka ode u pm sve..:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_evil:
 
Član
Slazem se za navlake, ali ako bas hoces da ih imas po svaku cenu onda ih zategni kako treba :icon_smile:

golfic ti je super, nemoj da ga kitis puno, ne treba mu nista, osim lepih felnica blago zatamljenih stakala i to je to otprilike...

inace autic ti je super ;)
 
Član
Pacifista je napisao(la):
Slazem se za navlake, ali ako bas hoces da ih imas po svaku cenu onda ih zategni kako treba :icon_smile:

golfic ti je super, nemoj da ga kitis puno, ne treba mu nista, osim lepih felnica blago zatamljenih stakala i to je to otprilike...

inace autic ti je super ;)

sad sam nabavio ove felge jer sam imao gume i zimske i ljetne za iduce 2 god..
inače, čim bude bolja situacija uzimam neke 17'' najvjerojatnije..

a neću ga kititi nista posebno..jos sam planirao samo:
- maska bez znaka
- skinuti pozadi golf i TDI
- zatamniti stakla

i to je to
 
Član
Škoda Rapid stigla..siva, nista posebno..nisam bas impresioniran..nije me se slusalo sto se tiče nekih stvari pa meni i nije nesto..vise sam ocekivao gledajuci slike:(

je li netko zna nekoga iz mostara, širokog, ljubuskog, posusja da sređuje felge, odnosno farba?
 
Član
@hakkler nisam ostao bez golfa..nego u kucu dosao i rapid..nista posebno, motor mislim 13ka benzinac, slabo nesto, oprema nista specijalno..ja sam ocekivao kao ovaj sa slike da ce nesto biti, ovaj bijeli :)

hahahhaa
 
Top