Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Član
Otvori far pa ofarbaj u crno okvir nema od tih folija ništa :icon_rolleyes:
Smanji vidljivost a i ne izgleda nešto
 
Član
Crni VW znakovi

24n2mhz.jpg

29mk2dd.jpg
 
Ove trakice za unutrasnjost jesul na mjeru pa ih samo lijepis ili je fazon kao folija pa rezes. Inace fin golf, stavljaj kakve 17ke:cool:
 
Član
blaugraner je napisao(la):
Ove trakice za unutrasnjost jesul na mjeru pa ih samo lijepis ili je fazon kao folija pa rezes. Inace fin golf, stavljaj kakve 17ke:cool:
Ganjam sad neke 16ke ili 17ke,samo da skupim jos malo love pa uzimam :D

Trakice sam nasao na ebayu,izadju oko 4KM za 3,65m (na piku su po 20-30KM) ,,, posto im je samoljepljiva traka slaba nju sam skinuo i lijepio sekundarnim ljepilom.Sjeces sebi koliko ti treba.
Evo link za trakice kome treba:
http://www.ebay.com/itm/400499591614?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Mozes li detaljno opisati kako si radio te plastike...

Da ne objasnjavam puno,nadjes na Youtube kako se skida koja plastika.
Kad poskidas sve koje hoces raditi skines sa njih gumirani sloj,ja sam to radio uz pomoc industrijskog fena,znaci zagrijavas i polako skidas nekom krpom.
Pomocu tog fena mozes i popraviti ogrebotine.Nakon skidanja gumiranog sloja plastike predjes primerom.Nakon susenja farbas ih crnim sprejom sa granulama (sprej mozes kupiti u bilo kojoj prodavnici farbe,kosta oko 9-10KM),obavezno preci sve plastike 2 puta (jednom pa pustis da se susi i onda prelazis jos jednom).
Ostavis jedno 2-3 sata da se osusi i vratis ih u auto.
 
Član
hvala :D mozda spustim zadnji dio,prednji ne smijem jer imam nastavak na karambolci i ovako ponekad struzem na ulazu u dvoriste

Dalji radovi (oprema narucena):
- Zatamnjivanje stakala
- VW led projekcija na vratima
- VW led znak na zadnjoj haubi
 
Dobar golf druze, cime si radio ove plastike sa vrata msm drsku ovu i gdje su prekidaci za prozore i ove ostale plastike cime si ih farbo?
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
Dobar golf druze, cime si radio ove plastike sa vrata msm drsku ovu i gdje su prekidaci za prozore i ove ostale plastike cime si ih farbo?

ja koristim crni bumper sprej, namijenjen za karambolke, idealan za plastike, ne bude bas crna boja, nego ono bas fabricki izgleda, ima u sebi plastik primer pa se i ne guli kasnije boja, samo prije farbanja dobro ocistit grubim papirom, pa onda malo i vodobrusnim ;)
 
Top