golf 4 1.9 TDI 66kw

golf 4 1.9 TDI 66kw

Član
Zbog ovakvih slucajeva cesto razmisljam gdje svijet ide... Jos kad mi kaze za neko auto koje je ispod 2000 godista jaooo kakvo to staro smece,raspada se, a vecina "limuzina" i "bijesnih" vozila jedva tehnicki prolaze. Dok je ovih zimskih dana imao sam milion prilika da vidim BMW,audi,vw i mnoga druga novija vozila sa gumama kojima je kisa izazov. Ne znam kako drugi razmisljaju, ali ja mislim da svako treba imat auto koje moze odrzavat ispravnim i spremnim i da godiste nije mjerilo ispravnosti niti sigurnosti. Kupis cetvorku od 6000-7000 KM, a mucis se sa akumulatorom od 120-130 KM tuzno :(
 
Zbog ovakvih slucajeva cesto razmisljam gdje svijet ide... Jos kad mi kaze za neko auto koje je ispod 2000 godista jaooo kakvo to staro smece,raspada se, a vecina "limuzina" i "bijesnih" vozila jedva tehnicki prolaze. Dok je ovih zimskih dana imao sam milion prilika da vidim BMW,audi,vw i mnoga druga novija vozila sa gumama kojima je kisa izazov. Ne znam kako drugi razmisljaju, ali ja mislim da svako treba imat auto koje moze odrzavat ispravnim i spremnim i da godiste nije mjerilo ispravnosti niti sigurnosti. Kupis cetvorku od 6000-7000 KM, a mucis se sa akumulatorom od 120-130 KM tuzno :(
Bravooo, bravooo, bravooo ;););)
 
Član
Zbog ovakvih slucajeva cesto razmisljam gdje svijet ide... Jos kad mi kaze za neko auto koje je ispod 2000 godista jaooo kakvo to staro smece,raspada se, a vecina "limuzina" i "bijesnih" vozila jedva tehnicki prolaze. Dok je ovih zimskih dana imao sam milion prilika da vidim BMW,audi,vw i mnoga druga novija vozila sa gumama kojima je kisa izazov. Ne znam kako drugi razmisljaju, ali ja mislim da svako treba imat auto koje moze odrzavat ispravnim i spremnim i da godiste nije mjerilo ispravnosti niti sigurnosti. Kupis cetvorku od 6000-7000 KM, a mucis se sa akumulatorom od 120-130 KM tuzno :(
Druze audi Q7 star par godina ljetos ga gledao na 20 ili 22-incha felgama cini mi se, bijela boja, zatamnjena stakla, felge ne bi rekao 5000 maraka same i ogromne su bas bile i gume znaci do jaja dotjerane a 7 mjesec... Vidis ti nesto sare na njima ali vise je nema nego je ima, brat bratu ako je i imao mozda 1.5mm saru, one cepove za granicu je skinuo skroz... I to se tako voza i kur*e se sa takvim autima, auto 50 000 eura a nema para za gume, a ja bacam gume sa preko 3-3,5mm sare... Danas je samo da se vidi vaoooa odrzavanje kad spomenes a on te pita je li se to jede...
 
Član
Svaki dan se na vijestima spominju moderni vozaci sa bijesnim autima i punim gepekom kvarova uz tuzan, ali realan naslov : "U saobracajnoj nesreci smrtno stradao..." Ljudi ganjaju luksuz ne shvacajuci da im zivot ne zavisi od luksuza vec od ispravnosti i spremnosti. Mozda ce se neki clanovi foruma ljutiti zbog kritika, ali nisu samo savjeti korisni vec i kritike. Ja se licno u zivotu prvo sjetim kritika, pa tek onda savjeta imajuci u vidu da kritika ukazuje na gresku, a savjet pomaze da je ispravim. :D
 
Član
hehe sve si pametno rekao. ali ne slazem se u svemu s tobom koliko god moje auto bilo ispravno ili koliko god gledao sigurnost uvjek ima onih sto po 10 km daju da prodzu tehnicki tako da nisi ni u garazi siguran da te neko ne udari ehehhehe :D
 
Član
hehe sve si pametno rekao. ali ne slazem se u svemu s tobom koliko god moje auto bilo ispravno ili koliko god gledao sigurnost uvjek ima onih sto po 10 km daju da prodzu tehnicki tako da nisi ni u garazi siguran da te neko ne udari ehehhehe :D
Nisi ti shvatio sta sam ja sve napisao, bas o tome se i radi sto plate tehnicki i ugrozavaju ostale. Citaj izmedu redova...
 
Druze audi Q7 star par godina ljetos ga gledao na 20 ili 22-incha felgama cini mi se, bijela boja, zatamnjena stakla, felge ne bi rekao 5000 maraka same i ogromne su bas bile i gume znaci do jaja dotjerane a 7 mjesec... Vidis ti nesto sare na njima ali vise je nema nego je ima, brat bratu ako je i imao mozda 1.5mm saru, one cepove za granicu je skinuo skroz... I to se tako voza i kur*e se sa takvim autima, auto 50 000 eura a nema para za gume, a ja bacam gume sa preko 3-3,5mm sare... Danas je samo da se vidi vaoooa odrzavanje kad spomenes a on te pita je li se to jede...
kupio gume, bolja šara na hurmašici :D
 
Član
Bravo...

koliko sam ja samo puta govorio da se to ne radi da ce izgoriti ECU ili vise racunara, ali ljudi mene jos isprozivase da sam budala da ja nemam pojma da se to tako radi :D
Trebao je ici kod onog pametnjakovica sto ih je tako hiljadu promijenio ispred auto dijelova, i sto nas ismijava kad smo govorili "sve do jednom"...
 
Član
Trebao je ici kod onog pametnjakovica sto ih je tako hiljadu promijenio ispred auto dijelova, i sto nas ismijava kad smo govorili "sve do jednom"...
Ne razumiju ljudi da kad se tako uradi auto radi i kaze zamijenio i otisao nije mu nista bilo, a ko zna je li u 300 auta u kojih je tako mijenjano, na 50-60 auta nakon 15 minuta ili nakon 500 metara ili nakon 5 kilometara ili pola sata poceo sam spustati prozore, paliti svjetla, nije se htio ugasiti, ugasio se u voznji, prestao raditi unutarnji ventilator jer je crkao reostat, izgorila instrument tabla, pocelo brkati itd i vecina njih nije ni povezala da taj kvar ima veze s tim nego samo eh jesam peh samo me ide jedno za drugim, i to se niko ne zapita nego radio je on i otisao je. Eh sada koliko je auta imalo srece pa nije bilo nista ili nesto sitno crklo i onda ide ona "jes me krenulo jedno za drugim"...
 
Član
Nisi ti shvatio sta sam ja sve napisao, bas o tome se i radi sto plate tehnicki i ugrozavaju ostale. Citaj izmedu redova...
Kad spominjes tehnicki.ja odvezao pola '03 god.da registrujem i kazem liku provjeri sve moguce sto se moze provjeriti.od kocnica pa do viskoziteta ulja.lik provjerio kocnice.i onaj vrag dal su kugle.krajnice dobre i to je to.ujeo vuk magarca.ja se zijanio kad sam vidio da se samo to testira da kazem.onda zamisli sta sve drugo prolazi....ipak sigurnost i ispravnost auta je radi sebe pa tek onda radi ostalih
 
Top