Golf 3 TDI - trza

Golf 3 TDI - trza

Radi se o golf 3 1.9 TDI

Kad vozim trecom brzinom jedno 60/ 65 km/h sve je ok i kad presaltam u cetvrtu pocne da trza znali ko sta bi mozda moglo da bude

mjenjao sam nosac motora desni gdje je mjenjac i nista malo ublazilo ali opet trza i jbga ne znam vise sta da radim imal ko kakav predlog ...
 
GreenDevil je napisao(la):
elektronika bosch pumpe, kad vozis ispod 2000rpm trza u voznji, imo sam taj problem
pa kako si rijesio to ?? sta da uradim gdje otic i tacno na 1500 do 2000 trza preko nista ...


Dzeniii je napisao(la):
das malo gasa dok ne dodje do 70 il 75 i onda ga u cetvrtu

jest da imas gdje vozit 70 il 75 kad je ogranicenje 60
 
MawiGenius je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
elektronika bosch pumpe, kad vozis ispod 2000rpm trza u voznji, imo sam taj problem
pa kako si rijesio to ?? sta da uradim gdje otic i tacno na 1500 do 2000 trza preko nista ...

imas 2 solucije..
1.da odneses pumpu na reparaciju-250KM komplet da se odradi
2. da nadjes na otpadu neku pumpu kojoj je ispravna elektronika i da se zamijeni
 
imas 2 solucije..
1.da odneses pumpu na reparaciju-250KM komplet da se odradi
2. da nadjes na otpadu neku pumpu kojoj je ispravna elektronika i da se zamijeni


[/quote]

dobro prijatelju neka si mi kazao ajd odradicemo i to pa cemo vidjeti jel to ili ne ...
 
Član
Reparacija boshpumpe za moju tricu bila 160 km, a ima i trica gdje im je reparacija 100 km. Ne znam kakave veze ima, ali tako mu je rekao onaj u servisu pa eto...Da nije malo puno 250 :icon_rolleyes:
 
Franki je napisao(la):
Reparacija boshpumpe za moju tricu bila 160 km, a ima i trica gdje im je reparacija 100 km. Ne znam kakave veze ima, ali tako mu je rekao onaj u servisu pa eto...Da nije malo puno 250 :icon_rolleyes:

reparacija za pumpu od TDI-a je 250KM jer je pumpa elektronska i ujedno se reparira i elektronika a ne samo zamijenit gumice i poklopi...
 
GreenDevil je napisao(la):
100% jer mi je bio isti belaj, kad vozim 4-om 60km/h trese se citav Golf:lol:

hah tacno zubi cvokocu od treskanja :) a nemogu da slusam motor na 2100 obrtaja

jbg ja kontao sve nosac motora , pa mjenjac nije reko ok il nesto drugo ali ni na kraj pameti mi nije bila bosh pumpa ... vidicemo koliko ce bit sutra cu pitati
 
Član
I kod mene se to dešava , posebno kad je hladan , a osjeti se u 4. i 5. brzini između 1100 i 1200 rpm , kad se skroz lagano daje gas.
 
djordjep je napisao(la):
I kod mene se to dešava , posebno kad je hladan , a osjeti se u 4. i 5. brzini između 1100 i 1200 rpm , kad se skroz lagano daje gas.

desava li se kad da na leru variraju obrtaji:icon_question:
na 1000 se svaki trese :lol: gdje ces vozit ispod 1800rpm
 
reparacije elektronike pumpe...
mene 2 godine zeza blago trzanje na 3000-3500rpm al nije non-stop, al kad se bude imalo para za auto valja i to rijesit:lol:
 
Top