Golf 3 colour concept TDI>GTI

Golf 3 colour concept TDI>GTI

Član
Pozdrav
Evo da vam predstavim svoj auto
Golf 3 GT TDI 90ks, colour concept 1996 godiste
Oprema: 4xel podizaci, klima, el siber, tempomat, webasto, kozna recaro sjedala s grijanjem, putno racunalo, kozni tapacirunzi
Auto je kupljen davne 2007. uvezen je iz Njemacke i ja sam prvi vlasnik u Hrvatskoj
Kad je kupljen bio je u tvornickom stanju, osim sto su bile neke 15" felge na njemu i mali volan Momo Raid
Slike kad je kupljen nemam ali evo nekih gdje je vec spusten oprugama -40/40, maska bez znaka, i farovi(najgori koje sam ikad imao)




Narucene nove felge MAK fever mirror 7x16 s gumama 195/45/16 i novi radio Pioneer p5000DVD model

fotografija-0007fizt.jpg







Posto je auto bio udaren u prednja desna i zadnja lijeva vrata i to je lose odradnjeno, promasena boja, i bilo je jos nekih sitnica za bojanje na autu, odlucio sam se cijelo ga obojati
idemo dalje....

I tako auto odvezen kod limara, pa sam se odlucio odmah da se napravi i badlook hauba





na gepeku zatvoren VW znak i uklonjen je brisac





i tako radovi idu kraju, ja lud vec jer je to sve trajalo mjesec dana, al ajd glavno da se napravilo
i napokon gotov auto, nisam zadovoljan jer su branici cjeli u boji auta, zbog nesporazuma s majstorom ali i to ce biti rjeseno u nastavku
Da i boja je malo izmjenjena, dodana je zlatna perla koja se vidi samo na suncu







Pa su odmah naruceni i novi farovi, opet angel eyes ali ovaj put s crnom pozadinom in.Pro marke koji su ipak malo bolje svjetlili od onih prvih






A poslije farova na red su dosle i gewinde FK


Pa evo i koja slika nakon montaze gewindi






Ima jos al dalje idemo sutra, ne stignem sad vise
I naravno svi ovi radovi su rađeni duze vrijeme nije sve odjednom nego po malo

I neznam dali da otvorim temu u projektima ili mogu ovdje dalje pisati o radovima jer ne snalazim se bas najbolje na ovom forumu jos
 
Član
Prelose svjetle ovi prstenovi, ili se samo cini :icon_rolleyes:
A dobar je Golf pravo :icon_smile:
 
Član
evo jos jedan mali dio slika
Da farovi su u banani zali Boze bacenih para al to je od prije 2 godine stanje
Prvo je vracena crna lajsna na branik
14ne7lw.jpg

onda je to izgledalo ovako
260u3rp.jpg


pa se isprobavalo neke felge















evo lajsna na braniku crna...i ovo na bunkeru...jos samo auspuh i bombon













sutra nastavak moram na posao sad
pozdrav
 
Član
ove felge ostavi definitivno kako bolje odmah izgleda znak tdi skini nije mu tu mjesto nikako farove najbolje hella orginal da stavis ili vento front pa ih zatamni folijom crnom blago..golf super izgleda ali uvjek moze bolje...:cool:
 
Član
Motor meni jedan od najdrazih :cool:
Stopove,auspuh i hauba mi se ne svidjaju nikako :icon_confused:
Ali to su ukusi,stavio bi origig haubu,stavio GTi crne stopove ili neke LED i auspuh originalni ili neke male krom zavrsetke ;)
 
Član
Pratim projekat na VWCC al' tamo slabo pišem, auto je stvarno extra i puno je ljepše u trenutnom stanju nego što je prije bilo sa ovim bad look i kristalnim farovima i štopkama,a posebno mi se sviđa 1.8T motor. Sve pohvale za auto i trud uložen u njega i što prije ostale slike da vide ostali kako bi jedan Golf 3 trebao izgledati.. :cool: :cool:
 
Član
Hvala decki na komentarima
enes - nije jos ni blizu tvom autu, tebi jos samo fali neka masinerija pod haubom, neki dobar vr bi bas fino pristajao tvom autu :cool:
Slike unutrasnjosti nemam bas jer je u dosta losem stanju ipak golf ima +350 000km, ali ako bas zelite uslikat cu
idemo dalje sa slikama
Ideje su svakakve dolazile pa su na red dosle i druge felge 7,5x16 et35 BBS RC321 nove novcate slucajno pronadjene u jednoj trgovini
2dgjhu8.jpg

i1ifcn.jpg


pf2s.jpg

i odmah narucene BBS kapice ventila- koje su mi ubrzo ukradene s auta pa sad ipak imam obicne crne kapice :icon_mad:
IMG_0482.jpg


B7bSwWkKGrHgoOKi8EjlLmZdNYBKJ-lkHJQ.jpg


pa je onda to sve namontirano na auto i izgledalo je ovako
















Pa su na red dosle i kocnice, iza su bili dobosi, pa sam stavio diskove i celjusti od golfa 2 GTI
















Pa su vraceni origigi farovi prednji koji se nisu dugo zadrzali, jer patim na lecu u faru :icon_smile:







Pa su nabavljene i celicne felge 15" od opela za zimu ali takodjer ih nemam vise zbog upgreda prednjih kocnica koje ne stanu pod tu felgu












Pa su opet promjenjeni farovi ovaj put FK s lecom






Pa su na red dosle i prednje kocnice, stavljene su kocnice od VR-a 288mm na 4x100 ovjes, posto diskovi od VR-a ne pasu na taj ovjes zbog svog et-a stavljeni su diskovi od golfa 4 tdi 288mm koji su razbuseni na 4x100 rupe a celjusti i nosaci su od vr-a i nosac je potokaren nekih 5mm da bi to sve bilo u centru i kocilo kako treba, ali sam onda morao uzet i drugi set felgi za zimu original golf 3 bbs 15"
i evo kako to izgleda, e da auto sad koci brutalno dobro naspram starih 256 mm kocnica
F99396FE-5C6E-4EF1-B97B-3355107A3113-380-0000000BC904FE4C.jpg

E9960470-5608-45E9-A431-8D5AC901C10C-380-0000000BCF7E0D94.jpg


7226A594-AD12-4115-9EA7-256730A1E147-380-0000000BD54ECC12.jpg

387D0D68-E85D-48EC-B465-2B3908F224DA-380-0000000BDD12C3D1.jpg


42393144-BB99-4764-93A8-A190830BFAAD-380-0000000BE31AE669.jpg


6D4225E9-C0D2-48B7-B353-51DA2C32501C-380-0000000BEA571635.jpg

Eto nastavak kasnije moram gibat sad
komentari i kritike i dalje dobro dosli ;)
 
Član
evo jos par slika, golf sad ima kocnice spremne za masinu malo mocniju od TDI-a :icon_evil:
i zato je kupljeno ovo

utovarili i kuci

Rjec je o 1.8T motoru 110kw koji je vec bio u golfu 2 ranije tako da mi sve pase u moj auto bez puno prepravljanja


I nakon 4 godine sto je odradnjena limarija i skupo placena opet je golf pokazao svoje slabe tocke, pa ajmo ponovno, ali ovaj put je uradjen i kompletan pod, povareni svi cepovi i bacena zastita
Odmah je nabavljena i maska od GTI-a s 2 rebra i hauba original prednja i zadnja od GTI-a


zadnja lijeva vrata

vrata gepeka

i prednji desni blatobran


I nesto sto sam dugooo trazio u izvrsnom stanju :lol:


U medjuvremenu dok je auto bio kod limara stigli neki djelovi koji ce bit potrebni kad se bude ubacivao 1.8T
 
Legend
taman kontam pitati jeli motor sjeo
znaci jos malo i to je to ...
hvala , a ne budem vr-a .... ici ce abf za iduce ljeto abd ;)
 
Top