Golf 2

Golf 2

Član
evo da predstavim i ja svoju vozilicu, u pitanju je golf 2 dizel, 1990 godiste..kupio sam je prije 2 godine i ovako je izgledala, zanci standardna oprema, s tim da ima servo volan..Fotografija0566.jpg Fotografija0568_001.jpg Fotografija0569.jpg nakon 2-3 mjeseca naletim na orginalne gti pirelli p-slot felge, koje sam odmah kupio jer su bile pravo jeftine
Fotografija0596.jpg u nastavku cu obaviti daljne radove..
zatim kupim zadnju zelenu gti sajbu sa spojlerombhhhhhh.jpg a onda je doslo vrijeme da se i unutrasnjost malo sredisicevi.jpg stare sam izbacio jer je vozacevo bilo malo poderano
sljedece sta sam uradio su bili duboki branici, prvo prednji branik1.jpg a onda i zadnji, i usput odlucih da uradim clean look branik2.jpg nastavak sutra :)
 

Prilozi

  • sic.jpg
    sic.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 49
  • sic.jpg
    sic.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 50
  • sic.jpg
    sic.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 39
  • sic.jpg
    sic.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena:
Član
eh idemo dalje...sljedece sta sam zelio su bile gti crveno crne hella stopke, i njih sam ubrzo nabaviioIMG_20150201_165032.jpg posto su gti pirelli felge sazrile za farbanje ili poliranje meni se to nije dalo raditi a i usput sam dobio dobru ponudu za njih, i prodao sam ih i nabavio ovedrdr.jpg ujedno je i obrva iznad farova legla :)....a ovo su takodje orginalne vw felge.
sljedece sta sam zelio je bio gti spojler prednje krambolke..i njega sam postavio
ghgf.jpg
zatim i dupli izduv na auspuhu
bcbv.jpg
 
Član
tu je i nova rucica mjenjaca, skracena
Picture 016.jpg i nakon dugo razmisljanja odlucim da uradim folije na auto, komplet sem prednje sajbe, to mi je uradio momak iz konjica Anes Fejzagic, ovom prilikom da ga pohvalim, odlicno uradjeno
fol.jpg folija je 65%.
zatim sam se bacio u potragu za gti body kit, naravno bilo ih je po piku ali sve nesto polomljeno ili vareno sto mi se nije svidjalo, i nakon malo duze potrage nadjem pragove i rubove da nisu popucali niti vareni, ali lajsne nisam odmah nasao jer su stvarno rijetke, pogotovo za dvoja vrata
Picture 005.jpg
Picture 007.jpg i nekako mi je nesto falilo, a to je bilo zakucavanje za pod :) , uslijedilo je i to
pod.jpg stavljene sportske crvene opruge i plinski amortizeri..
 
Član
evo jedna sa tuning showa u zenici
gtiii.jpg
i naravno slag na kraju nakon duge potraznje je bio pronalazak i gti lajsni,
lajs.jpg eto to je se desavalo za ove dvije godine odkad je kod mene, naravno golf je max utegnut, sto je najvaznije...imam jos stosta planova ali otom potom, stavljam sve orginalne djelove jer ne zelim polijester nikakav, to mi se ne svidja nikako..toliko za sada :)
 
Član
Hvala :) , a lajsne dodju izand ruba limarije jer su tu fabricke rupice za zabice koje dodju na lajsnama, a ove debele sto su bile idu pola pola, pola iznad ruba, pola ispod....a dalje u planu imam nastavak clean look-a, recimo naprijed maska bez znaka sa donjom metalnom lajsnom od dzete...ravnanje ureza za tablicu na prednjem braniku, kao sto si predlozio ukidanje zankova sa strane, vjerovatno i rucke...sve u svemu zelio sam da moj golf bar malo lici na poznatu bijelu dvicu iz njemacke
tsi.jpg tsi1.jpg tsi2.jpg
nadam se da bar malo lici :)
 
Član
Lijepo druze ,samo naprijed , izduv mi se samo ne svidja , a i ET tih felga je malo povisok ali mu ipak fino leze ;)
 
Član
Hvala drug, a izduv sam ovaj stavio jer nisam mogao naci ravni, a sto se tice felgi, imam u planu neke druge, sa vise jota, bolje bi lezale jer je spusten..uostalom cim bude promjena objavim :)
 
Član
Lijep golf,lijepo izgleda i cist je,najvaznije da si krenuo u pravom smjeru i da ga sklapas kako treba.Jesu ovo sa pola felge 14 ili 15 i lijepo mu leze ali vec kad je spusten treba nesto starije i ispolirano..i meni se nije dopao ovaj izduv al sigurno naletis na neki ravni slican gti i sta mislis da fire and ace felge kako bi mu lezale full ispolirane..http://www.olx.ba/artikal/18682534/alu-felge/
 
Top